Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Altatnak vagy érzéstelenítés...

Altatnak vagy érzéstelenítés van az abortusz esetén? Lent több

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy terhes vagyok, de nem szeretném megtartani a babát. Anyagi és családi okok miatt és hát van egy 10 hónapos ördögszekerem is. Hogy is van azabortusz az elmeselné hogyan zajlik és kb mennyi pénzbe lenne?

aug. 25. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Altatnak
aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bódítanak.

Elmész terhesség megállapításra. Ha ez megvan, azzal a papírral elmész a csvsz-hez, utána van 3? nap türelmi idő, visszamész, hogy nem gondoltad meg magad. Kapsz egy kb. 45ezres csekket. Ha a csekket befizetted, akkor mehetsz a kórházba, hogy adjanak időpontot abortuszra. Kapsz időpontot, előtte elmész az altató orvoshoz és ha ez mind megvan, elmész az abortusz napján és kész.

aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második: bárhol bármelyik kórházban megvan vagy erre van kijelölt hely?

aug. 25. 15:55
 4/15 A kérdező kommentje:
Mennyire fáj testileg ez? Lelkileg tudom mert volt egy spontán vetélésem, akkor most más lenne a felállás is,de más ha művi úton történik?
aug. 25. 15:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igaz nem abortusz, hanem missed ab. A műtét ugyan az, együtt voltam az abortuszosokkal.


Reggel 7re kellett bemennünk. Éhgyomorra, kortyokat ihattunk max

11ig ültünk a folyosón, mire jött egy doki, mindenkinek csinált uh-t.

Utána mehettünk osztályra.

Kaptunk egy ágyat meg egy műtős ruhát. Ismét várakozás.

Engem 1kor vittek a műtőbe. Kaptam injekciót, elaltattak. Mikor felkeltem, már toltak kifele. Visszatoltak a szobába, el kellett feküdnöm, 2órát aludnom, kimenjen az altató.

Utána enni inni. Ha minden oké, lehet hazamenni. Nekem a papírommal szórakoztak, senki nem akarta megírni a zárókat, így a mi "csoportunk" estig benn volt.


Fizikailag nem fájt. Mikor felkeltem kicsi mensi szerű görcs. Illetve véreztem, mint egy gyengébb mensis napon.

1hétig tartott.


Viszont lelkileg... Úgy beszéltek velünk mint a gyilkosokkal kb. Még velem is, holott én akartam a legjobban azt a babát.

aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5:Köszönöm a részletes beszámolót! Kicsit nyugodtabb lettem bár számtalan kérdés van bennem. A papírmunka hogy megy?
aug. 25. 16:12
 7/15 Kortu válasza:
5%
Attol fugg, hany hetes vagy. Ha kevesebb, mint tiz, van, hogy csak bogyot adnak, es hazamesz. Ha tobb, akkor valoszinuleg benn tartanak 6-24 oraig.
aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

7!


Magyarországon NINCS bogyó! Az abortusztabletta illegális. Kórház nem alkalmazhatja! Tilos.

aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Na hátha megtanítanak védekezni ha már magadtól nem ment.
aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem erre voltam kíváncsi hogy vitatkoztok. Én konkrét választ szerettem volna. Annyit tudok hogy nincs tabletta de nem is ezt kérdeztem. Tényleg érdeklődnék hogy megy, mert most sajnos ez következik. Más megoldás nincs
aug. 26. 02:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!