Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetesen megyek magánrendelé...

12 hetesen megyek magánrendelésre, de genetikai UH-t nem tudják elvégezni, így el fognak küldeni máshova?

Figyelt kérdés
A körzeti nőgyógyásznál voltam terhesség megállapításon, mert furcsa folyás miatt nem bírtam kivárni az orvosom időpontját. Pont 12 hetes leszek amikor megyek a magánorvosomhoz és fel akarjuk fogadni hogy vigye végig a terhességet. Fog készíteni UH-t annak ellenére hogy genetikait nem csinál? Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy a sima UH is elég-e a 12. hétnél, vagy muszáj a genetikait is megcsináltatni?
2019. máj. 7. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem elég a sima ultrahang !

És a genetikaira is időpont kell, még magánban is van legalább 3-4 hét várakozási idő, tehát minél hamarabb egyeztess le egy időpontot GENETIKAI ultrahangra.

2019. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki megallapitotta a terhesseget nem utalt be genetikaira?

Kerj idopontot minel hamarabb...

2019. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem utalt be, azt mondta hogy menjek vissza a 12. héten, addig intézzem a védőnőt. A védőnő ismeri a magánorvosomat, mondtam neki hogy hozzá megyek legközelebb a 12. héten és nem mondta hogy genetikaira külön kéne időpont valahova.. csak ajánlotta hogy végeztessek kombinált tesztet. Most olvasgatom az interneten ezt a genetikai UH-t de nem értem, mert egyik helyen azt írják hogy sima uh, másik helyen meg hogy genetikai..
2019. máj. 7. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy sima sokkal alaposabb UH

Genetikainak nevezik a 18-19. Hetit is..így forog a köznyelvben.


Ha kombinált tesztet csináltatsz, az lefedi ezt a vizsgálatot.

( készül UH, és vérvizsgálat is)

Bp. Czeizelbe simán adtak a következő hétre időpontot

2019. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán van 3-4 hét a várakozás genetikai UH-ra, ezért mielőbb kérj időpontot.

1 hét alatt pedig a Czeizelben sem fogadnak, bármit is ír az utolsó válaszoló. Rendszeresen járok oda és ugyanúgy 3-4 hét a várakozási idő, ezt a honlapon is feltüntetik.

2019. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!