Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagy baj ha 1 nappal hamarabb...

Nagy baj ha 1 nappal hamarabb megyek a 18. heti genetikai uh-ra?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 29. 17:58
 1/6 Kelemen Szabina ***** válasza:
Szerintem nem, én például a huszadik héten fogok menni az ünnepek miatt
2014. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18-20. hét között kell elvégezni, nem egy adott, konkrét napon. :) Egy nap alatt amúgy sem lenne semmi mérhető változás.


A "12. hetit" pl. a 11-13. hét körül kell elvégezni, nekem 11+4-nél volt a "12. heti" ultrahangom.

2014. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy tudom be kell tölteni a 18.hetet,így jövőhétre kaptam időpontot.nem lesz gond úgy is mondod és látják is a kiskönyv alapján.

érdekes azt sem tudni hogy kell számolni a heteket az első gyermekemnél utolsó menses 1napjától-ez most is úgy van de az én számításom így a hét forduló hétfő.A dokim szerint kedd.12h genetikai orvos szerint szerda akkor most ki-kivel van?

2015. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megtörtént az uh. minden ok?!
2015. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen meg. :)

Az uh napján pont 18 hetesnek megfelelő méretű volt a baba! Minden rendben a picivel! És megtudtuk, hogy kislány lesz! :)

2015. jan. 7. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök vigyimagatokra.

hogy érzed magad?hányás h.inger stb. érzed mozogni?

mi jövőhéten megyünk 18.heti genetikai uh.-ra.15heti uh.nem tudta megmondani a dokink a babika nemét jövőhéten hátha :)

ha gondolod írj privit

2015. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!