Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák ti milyen ruhában...

Kismamák ti milyen ruhában mentek a nőgyógyászhoz? Adnak valami hosszú köpenyt, vagy ott kell álldogálni alulról meztelen :D Ti hogy oldjátok meg ezt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 10:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az én dokimnál sincs benn asszisztens. Van egy függöny, mögötte le tudok vetkőzni, és onnan 2 lépés a vizsgálószék. Általában igyekszem valami hosszabb felsőt, tunikát választani, hogy még azon az 1 m-en se mászkáljak pucér fenékkel, de amúgy már megszoktam, igazából nem is zavar. A hüvelyi UH az, ahol mindig el kell fojtanom a röhögést :D Zokni nálam általában marad, nyáron ugye nincs amúgy sem, viszont tiszta a rendelő, én nem hiányoltam a papucsot.

Itt szerintem sehol nem divat, hogy adjanak köpenyt, vagy lepedőt, SZTK-ban meg főleg nem. Viszont nálunk az SZTK is úgy van kialakítva, hogy közvetlenül a vizsgálószék mellől nyílik az öltöző ajtaja, és el van függönyözve.

2013. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én hosszított felsőben vagyok, nyáron ruha, szoknya, a lényeg, hogy hosszabb.

Nálunk magándoki van, így be van készítve ilyen vendég pamut papucs, abba belebújok. Van köpeny is készítve, azt nem szoktam használni.

2013. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem előtt még hosszú felső/szoknya volt amiben mentem... terhesen már olyan gyakran mentem, hogy rájöttem senkit se érdekel a dolog, nőgyógyásszal kettesben vagyunk (nincs bent asszisztens), ő meg úgyis megnéz, tök mindegy hogy az öltöző fülke és a szék közötti 1,5 métert miben teszem meg. :)


Papucs volt nála, de mindig elfelejtettem felvenni, télen úgyis vastag zokni van rajtam. :)

2013. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nah, majd akkor én is így teszek. Biztonság kedvéért viszek papucsot, legfeljebb nem kell. Köszönöm.
2013. szept. 16. 12:38
 15/20 anonim ***** válasza:

Én mindig egy hosszú tunikát húzok fel, gyakorlatilag a terhességem alatt minden vizsgálatra ugyanabban mentem :D

Előtte is a nőgyógyászati vizsgálatokra szoknyába, vagy hosszú felsőben, az én konfortérzetemen sokat dobott. Eleinte cibáltam magammal papucsot, most már elcsoszogok a "székig a cipőmben és ott kibújok belőle) Még sosem szóltak meg érte :D

2013. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Én is a hosszabb felső megoldást szoktam választani...Leginkább zokni is van rajtam,de van papucs is a rendelőben,viszont nem szoktam felvenni..Úgy látom

,hogy a legtöbben így oldjuk meg! :)

2013. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
eleinte én is cidriztem h mutogatom a popim. aztán olyan sűrűn kellett járnom (2hetente/hetente) hogy hozzaszoktam.de most is hosszitott felsőben megyek vagy szoknyaban nem a szégyenlösség miatt hanem hogy ne kelljen nekik akkor is popit meg pun*it nézni mikor nem muszály.
2013. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ja van papucs is de én inkabb zoknizok nem szeretem a közös dolgokat hasznalni
2013. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugy van ahogy a 10-es hsz irja. Igaz kulfoldon vagyok. Mikor nyaron otthon voltam, es ugyan maganrendelesre mentem, eleg furcsan ereztem magam.
2013. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Uh, én nem szoktam ezen parázni. Simán álldogálok úgy fél pucéran. :) Kevésbé vagyok szégyenlős. De csak a dokinál van így. Régóta járok nődokihoz és már természetesnek veszem. Nyáron azért a szoknyát nem vettem le, mert feleslegesnek is tartottam. Mondjuk az érdekes, hogy csak az öltözőben szeretek vetkőzni, mert voltam olyan rendelésen, ahol nem volt külön fülke és kicsit kellemetlen volt ott a doki előtt vetkőzni.
2013. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!