Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az egyszeri anyasági támogatás...

Az egyszeri anyasági támogatáshoz kell a védőnőtől is a pecsét?

Figyelt kérdés

Ha kell akkor mennyinek kell lennie? Én a III.kerületi Margit kórházba járok terhesgondozásra Dr. Magyar Attilához! Tudja valaki hogyan működik ez?

Köszönöm! 30hkm


2013. júl. 1. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A védőnő pecsétje nem számít csak az orvosé. 3 pecsét kell, koraszülés esetén pedig 1.
2013. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4 pecsét kell az orvostól. Szülés után kiad egy igazolást, hogy megjelentés négyszer, így nem kell fénymásolni sem a kiskönyvet. Kérdezz rá a következő terhesgondozásnál erre is.
2013. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal az a lényeg, hogy meglegyen a 4 pecsét, hogy védőnőtől vagy orvostól, legjobb tudomásom szerint mindegy. Elvileg ugye legkésőbb a félidőig azért össze szokott jönni a 4 pecsét, és mire a terhesség végére érsz, 4 azért van ettől is, attól is. (Én most vagyok 33 hetes és olyan 15 pecsét körül járhatok, úgy, hogy csak akkor mentem, mikor kellett, semmi extra.)
2013. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a védőnőnek nincs is pecsétje
2013. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én későn kezdtem el járni a terhesgondozásokra, de meg vannak a pecsétek így is, én is csak akkor járok oda amikor nyilván kell! A védőnőtől nincs annyi pecsétem, 1 van csak, ezért is kérdeztem!
2013. júl. 1. 21:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 1. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Orvosi pecsét kell 4.És még a szülés előtt kiállítják, hogy ha meg van a pici el lehessen azonnal el lehessen küldeni az államkincstárba.
2013. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es vagyok.Bocs a szóismétlésért (off)
2013. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!