Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy kell felkérni egy orvost,...

Hogy kell felkérni egy orvost, hogy kísérje végig a terhességet és a szülésnél is legyen bent? (Lehet hülye kérdés)

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan magánrendelésre jártam, de gondolom ugyanúgy nagyjából.

Megbeszéltük, hogy mikorra várható a gyerkőc, én pedig megkérdeztem, hogy ez az időpont előreláthatólag jó-e neki, pártfogásába tud-e venni minket. Mondta hogy igen, nagyon szívesen, megbeszéltük az anyagiakat is, ennyi.

2013. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A pozi tesztel már egyből hozzá mentem.

Megbeszéltük mikorra várható,és mondtam neki,hogy szeretnék nála szülni,megoldható e?

Megnézte a naptárát és mondta hogy igen,örömmel. :)

Ennyi volt igazából,semmi extra.

2013. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is mindjárt az elején annyit mondtam: Doktor Úr járhatok önhöz terhesgondozásra és szülhetek magánál? Ő meg mondta hogy persze. Ennyi volt. És kb. a 30. héten kérdeztem meg hogy mennyit kér a szülésért?
2013. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegemnel egybol a korhazba mentunk, az osztalyvezeto-foorvoshoz. Kivartam, hogy o legyen ugyeletben.

Megvizsgalt, kozolte a johirt es gratulalt.

Igazabol "magat adta el" azzal, hogy ket hettel ra hivott be ujabb vizsgalatra.

Adta a helyzet, hogy hozzajarjak. Akarhanyszor mentunk, mindig megismert, azonnal bevitt uh-ra soronkivul, megvizsgalt.

34.hetnel jartam, amikor kozolte, hogy elmegy 2 hetre sielni, de ha gond van, akkor hivjam nyugodtam.

A lanyom megvarta a 40+5 napot es csaszarral szuletett.

A doki elotte napokkal befektetett es mindenreggel

2013. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden reggel pontban 7kor jott megnezni. Mivel nem indult be a szules magatol es gond lett egyik naprol a masikra, azonnal tolt a mutobe.

Nagyon jo doki, megbizom benne es a vilag masik vegere is kepes vagyok erte elmenni.

Igy most hogy ujra terhes vagyok, felhivtam, elmondtam, hogy pozitivat teszteltem, es mondta az elso uh idopontjat, hogy mikor menjunk hozza.

2013. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy naív voltam, de nem kérdeztem! Nekem evidens volt, hogy aki végzi a terhesgondozást, az vezeti le a szülést! Amikor szültem, akkor a kórházból hívták fel a dokimat, mert a kiskönyvemben benne volt, hogy ő végezte a terhesgondozást! Második szülésem vasárnap reggel volt, akkor is telefonáltak neki, ő meg jött.

Anyagiakat sem beszéltünk meg, adtam, amennyit gondoltam a varratszedésnél.

2013. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon a nyelven kérdezd, amit mind a ketten értetek...
2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Doktor Úr (Nő) elvállalná a terhes gondozásomat?" ennyire egyszerű :)
2013. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!