Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 4 hetes 5 napos terhességet...

4 hetes 5 napos terhességet már látni lehet az ultrahangon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az még nagyon korai, ha nem akarsz csalódást várjál legalább két hetet, tudom rossz de ki kell birni, inkább mint hogy elmész nem látnak semmit és azért idegeskedj
2013. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyénileg változó, de többnyire nem látni még a petezsákot sem, és az embriót sem. Ha most elmész valószínű, hogy megvastagodott nyálkahártyát és terhességre utaló kis nyálkahártya "felritkulást" fognak látni. Javaslom, még várj az orvossal, ahogy már írták is, 1-2 hetet, de simán ráérsz a 7. héten is menni. Akkor már látni az embriót, és nagy valószínűséggel a kis szívének verését is, akkor pedig már irányítanak a védőnőhöz is, és a további kivizsgálásokra. Az 5. héten jó eséllyel csak petezsákot, a 6. héten pedig már embriót is látnak (van, akinél már életjelenséget is, azaz szívverést is tapasztalnak, de ez nem törvényszerű). Sokkal nyugodtabb leszel persze, ha elmész, és rajtad áll a döntés, de sajnos benned lesz a félsz is, rengeteg kérdéssel, hogyha túl korán mész.

Viszont gratulálok! :) Vigyázz magadra, óvatosságból kerüld a forró fürdőt, inkább tusolj és szedj magzatvédő vitamint, és MagneB6-ot, de legalább valamilyen folsavkészítményt, ha nem akarsz magzatvédőt szedni.

2013. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia,5.hét elején voltam dokinál,mondta hogy kör alakú ,,foltocskátt,, kell látni ha terhesség van,és még ki sem mondta ott volt :)Szóval látható :)Jah és ami fontos néhány szivdobbanást is elkaptunk,persze csak 2-t,de a napokban kezdett el dobogni a szive :)
2013. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen 2 naposan voltam legelőször ultrahangon, nálam volt petezsák.
2013. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én dec. 26-ára vártam a mensim, de nem jött meg, így teszteltem 29-én ami negatív lett! aztán még mindíg nem jött meg így teszteltem még egyet jan. 7én ami pozitív lett! 9én elmentem dokihoz nem látott semmit, azt mondta lehet, hogy a ciklus végén fogant! Rá egy hétre láttuk a petezsákot!
2013. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 19. 11:38
 7/8 anonim válasza:
85%

Tegnap voltam nőgyógyásznál/UH (4+6). Semmit nem látott.

10 mm-es méhnyálkahártya. Bezony semmi értelme nem volt.

Kérdező voltál már? látszott valami?

2013. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem,azért kérdeztem,mert nem volt biztos,hogy terhesség,mert nem láttak semmit ..úgy kellett volna feltennem a kérdést,hogy volt-e már valaki ilyen korán dokinál..késett,a doki mondta,hogy nagy eséllyel terhesség,de megjött sajnos.


Neked viszont Gratulálok! boldog baba várást kívánok!

2013. jan. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!