Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hol és ki tudja nekem megmonda...

Hol és ki tudja nekem megmondani, hogy melyik védőnőhöz tartozom a városon belül?

Figyelt kérdés
Kell,hogy itteni bejelentett lakcímem legyen hozzá,vagy elég,ha azt mondom,hogy itt és itt lakom és kész?
2013. máj. 27. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem oda voltam bejelentve, ahova területileg tartoztam, mert költözés alatt voltunk, de nem is kértek a védőnők lakcímet. Oda kell menned, ahol területileg tartózkodsz, ahol jelenleg laksz. Szerintem a háziorvosod tud segíteni, hogy melyik védőnőhöz tartozol. Én neten kerestem meg, hogy hova tartozom.
2013. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gabi86 ***** válasza:
a terhességem elején albiba laktunk és nem voltunk oda bejelentve,hanem 20km-re arrébb lévő faluba(mert édesanyámék ott laknak és én is oda voltam bejelentve)igaz nekem egy ismerősöm nézett utána melyik körzetbe tartozom az albérlet közelébe,de én úgy emlékszem hogy a helyi háziorvosnál(ami a körzetedbe van)ott utána tudsz kérdezni.nem mondom biztosra,mert már pontosan nem emlékszem.egy próbát megér.nekem elég volt hogy azt mondtam hogy ott lakom,de mondtam nem oda vagyok bejelentve.így nem volt gond és tartózkodási helynek azt írták be,de állandónak a bejelentettet.hová valósi vagy?
2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pont így vagyunk mi is,mint te utolsó! :) Váciak vagyunk.


Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 27. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha váciak vagytok, akkor itt meg tudod nézni, hogy kihez tartozok. TEgnap találtam én is rá, mert másik utcába kerülök, és területileg más védőnőhöz fogok tartozni.

[link]


Kihez fogtok tartozni? :))

2013. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nem kell, hogy oda legyél bejelentve! Az a lényeg, ahol ténylegesen laksz, a lakcímkártya nem számít! :))
2013. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*költözök, nem kerülök, bocsi :) Én sem leszek ide bejelentve, de nem is lényeg a védőnőnél :)
2013. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tóth-Danyi Katalinhoz :)
2013. máj. 28. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen, örülök, ha tudtam segíteni :)

Sajnos őt nem ismerem, de remélem jó lesz :))

2013. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!