Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mélyen tapadó méhlepény, lesz...

Mélyen tapadó méhlepény, lesz valami ??

Figyelt kérdés

18.heti genetikai ultrahang eredményem: placenta hátsó falon, mélyen tapad, eléri a belső méhszájat.


A 10-12.héten pecsételtem, progeszteron kúppal és ágynyugalommal elmúlt.


Jelenleg nincs vérzés, görcs, de ismét ágynyugalom, 1 hónap múlva vár az orvos.


Volt már így valaki? Utána minden rendben lett? A császártól nem félek, de attól igen, amiket olvasok, hogy lehet koraszülés, oxigénhiány, stb.


Köszönöm!


ma 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon brutális vérzéseim voltak emiatt, a 18. hetin mondjuk már pont távolodott, de még nagyon közel volt. A következő nagy uh-n már fundusban volt. Túl is hordtam 1 héttel és egészségesen megszületett.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2 mm-re volt végig a méhszájtól. Vérzés sosem volt. Sajnos nem ment arrébb, bármennyire is reménykedtem. Programcsászár lett a 39. héten. Szerencsére nem utolsó pillanatban dőlt el, így volt időm feldolgozni. Egy természetes szüléspárti szülészorvos másodvéleményét is kikértem, aki ebben az esetben szintén a pcs-t javasolta. Ennek ellenére idő kellett, hogy elfogadjam. De mire odakerültem, rendben lett ez bennem.
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!