Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tatabányán SZTK-ban melyik...

Tatabányán SZTK-ban melyik nőgyógyászt ajánlanátok terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk Tatabányára, elsősorban SZTK-ban szeretnék terhesgondozásra járni, mert már majdnem 24 hetes kismama vagyok. Nagyon vegyes, vagy éppen semmilyen véleményt nem találtam az itt elérhető orvosokról, ezért szükségem lenne javaslatokra.
2021. máj. 26. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ajánlani nem tudok, de PP-t semmiképp.
2021. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondozóban mindig más van, aki éppen rendel, az vizsgál. Amúgy nem rég sok orvos elment, nem tudom, kik maradtak. Facebookon érdemes belépni a Szent Borbála kórházban szülök/szültem csoportba, ott kapsz erre választ azoktól, akik most éppen kismamák és oda járnak. Én januárban szültem, azóta sok minden változott.
2021. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó, szóval nem lehet egy konkrét dokihoz járni, csak ha pont sikerül hozzá kapni a következő időpontot is? Ezt nem tudtam. Így akkor marad a remény, hogy szerencsém lesz. Köszi a segítséget!
2021. máj. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!