Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Félóránkénti vizelés mellett...

Félóránkénti vizelés mellett hogy lehet terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Azt írják több óráig (min. 4-5) visdza kell tartani mert különben nem lesz elég hormontartalom de már 20 perc után is nehéz visszatartani!

2018. júl. 12. 11:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ovulációs tesztet csináltam (félrenéztem..) és két csík lett rajta, a tesztcsík halvány de egyértelműen csík! Na most akkor ez terhesség lehet? (Mivelhogy ha menstruációs vér akkor nincs éppen peteérés, nem? ) Már tényleg kezdek össze zavarodni!!!
2018. júl. 13. 08:44
 12/22 anonim ***** válasza:
Ovulácios teszt nem terhességi teszt. Vagy csinálj rendes HCG tesztet vagy mennj orvoshoz. A méhenkivüli terhesség nem ilyen. Én is barnáztam elözö terhességnél. De nem volt 20percenkénti pisilési inger. Pedig 3szor már voltam terhes.Egyiknél sem. A pisilési inger mindegyiknél bőven a 5-6.hét után jelentkezett. Szoval én orvost javasolnék. Amugy már legalább késik a mensid?
2018. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok amugy az ovus teszt akkor pozitiv ha mindket csik egyforma. Es halványan mindig van rajt 2.csik mert LH hormon mindig termelődik a szervezetben. Én is csináltam már igy mint te de nem terhességet mutatott sajnos. Csupán csak hogy mindig van a szervezetben..
2018. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az ovulációs teszten mindig két csík van! A tesztcsík minél sötétebb, annál biztosabb hogy peteérés lesz/van. Az hogy neked két csíkos az ovu teszted, az nem jelent terhességet!


Írtuk már,- de olyan mintha meg se hallanád. Ezek e jelek fertőzésre utalnak, nem terhességre. Húgyúti fertőzésen túl, hüvelygyulladásod és még egy csomó minden lehet. Orvoshoz kéne menni, nem ovu teszteket csinálni.

Ha az orvosban felmerül majd a gyanú a méhen kívülire, akkor azt ott helyben ő meg is tudja vizsgálni egyből, de annak hogy te otthon találgatsz tesztekből, annak nincs értelme.

2018. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
vegyél terhességi tesztet.
2018. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? Csináltál tesztet?
2018. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem csináltam mert a barna vérzés elmúlt. (A fájdalom nem de az nem új, kb 3 hónapos és evvel voltam már nőgyógyásznál aki megvizsgált és azt mondta nőgyógyászatilag minden ok)
2018. júl. 16. 05:52
 18/22 anonim ***** válasza:
Pont azert kene, mivel hogy meg se jott rendesen es elmult a barnazas is.
2018. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van! Akkor is, ha egyébként nagyon régen nincs rendes vérzésem? 3 hónapos fogamzásgátló injekció után (Szeptemberben kaptam az utolsót, ami ugye decemberig hat) még mindig nincs soha vérzés, ez a barna volt az első. Ennek ellenére fennállhat a terhesség?
2018. júl. 16. 07:57
 20/22 anonim ***** válasza:

Számomra elképesztő hogy te csak a terhesség szóra ugrasz. Mivel fájdalmad van több hónapja, neked valami gondod van, miért nem érted?

Ha a nőgyógyász azt mondta nem nőgyógyászati a gond, akkor tényleg lehet hogy húgyúti. Ha halogatod, simán rámehet a hüvelyedre is a gyulladás, onnan tovább felfelé a méh felé. Nem azon kéne angyalni hogy terhes vagy e vagy sem, hanem elmenni orvoshoz. Kérni vizeletmintát. Ha terhes vagy kiderül, ha más okozza, egyből kapsz kezelést. Nem értem felnőtt nő létedre miért vagy képtelen ezt felfogni?

2018. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!