Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudna esetleg valaki tapasztal...

Tudna esetleg valaki tapasztalatot, véleményt, mondani? Lehet -e összefüggés?

Figyelt kérdés

3 eve dolgozom kisállat otthonban beteg macskakkal foglalkozunk , tudni kell hogy az ürüléket is mi takaritjuk utánuk . Kérdésem arra terjed ki hogy esetleg lehet -e összefüggés hogy nem esek teherbe ? Kb ezzel egyidejuleg PCOS-t allapitott meg az orvos , de én már arra gondolok hogy ez a ludas. Menstruacióm van . 2 hét mulva megyek orvoshoz vissza , csak örülnék hátha van aki hozzá tudna szólni .

Előre is köszönöm



2018. júl. 3. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A PCOS miatt nem esel teherbe, nem a macskák miatt....
2018. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A PCOS hormonális probléma. A macskaürülék nem okoz ilyent, maximum toxoplazmózist a terhes kismamáknál. Szóval itt a PCOS a hiba, nem a cicakaki. Azt kéne elkezdeni kezeltetni.
2018. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Toxoplazmozisra már csinaltattam tesztet.
2018. júl. 3. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskák miatt akkor kell majd esetleg aggódnod, ha terhes leszel mivel terjeszthetik a toxoplazmózis nevű betegséget ami veszélyes a babára. (főleg oltatlan beteg állatok)


Nyilván a PCOS miatt van gond. (amúgy ebben az esetben inzulinrezisztenciára is esélyed van mivel ezek általában együtt járnak.) Érdemes utánanézned étrend, életmódváltás miatt mert sokat segít a javulásban. :)

2018. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény macskáknak semmi közük a pcos-hoz, de ezt neked kellene jobban tudni, mert te dolgozol velük, full laikusként is tudom, hogy nem a macskák miatt nem esel teherbe.
2018. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!