Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan akinek úgy sikerült...

Van olyan akinek úgy sikerült az inszemináció, kései tüszőrepedéssel?

Figyelt kérdés
Inszemináció megtörtént tegnap reggel 10.30-kor. Összesen 4 érett tüszőm van, kettő pedig kisebb 14 mm-esek voltak tegnapelőtt. Tehát a lényeg,ami aggaszt hogy oké bal oldalon ahol volt egy nagy és egy kisebb tüsző,ott már szurkált tegnap délután inszem után, de jobb oldalon ahol 3 nagy és 1 kisebb van nem éreztem semmit. Majd csak már este 10 óra körül kezdett kicsit jobb oldalon is szúrni, és egész hajnalban puffadtam és szúrt az egész alhasam, ami kitartott reggel 9ig aztán csitult. Vajon nem késő már ? :( Van aki később érezte mégis sikerült? Tudom másnapi együttlétből is sikerülhet, bár nálunk szerintem ha több év alatt nem jött össze spontán akkor most se bízok benne.
2017. szept. 30. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Az Ovitrellt csütörtökön kaptam meg délben.
2017. szept. 30. 12:07
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésemet máshogy akartam először fogalmazni ezért lett kicsit érthetetlen. :)
2017. szept. 30. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ovitrelle 36 óra múlva repeszt. Ha este érezted az teljesen jó.
2017. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Első inszeminációnál sokkal hamarabb repedt meg a két tüszőm. Inszem után 2 órával,bár mégse jött össze.
2017. szept. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!