Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valakinek méhtükrözése...

Volt valakinek méhtükrözése és laparoszkópiás műtéte egyben? Műtét után még aznap haza lehet menni? Dolgozni is lehet egyből utána?

Figyelt kérdés

Annyira bepánikoltam mikor mondta az orvos, hogy most már nem úszom meg hogy benézzen, hogy elfelejtettem ezekre rákérdezni. A munkahelyem miatt kellene tudnom hogy hogyan tervezzem a beosztásom.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2017. máj. 16. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Másnap lehetett hazamenni, mivel ez rendes, mélyaltatásos műtét. Utána még egy hétig itthon voltam, varratszedés után mentem dolgozni.
2017. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kórház adott táppénzes papírt, vagy háziorvos írt ki?
2017. máj. 16. 06:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, laparoszkópiás hastükrözés, méhtükrözés, átjarhatósági egyben. Reggel bementem, délben másfél órás altatásos műtét, egy éjszakát bent voltam és másnap délben mehettem haza. A kórház adott egy igazolàst a műtétről, ami alapján a háziorvos ír beteglapot. Műtét utáni 5. napon mentem dolgozni, 8. napon volt varratszedés. Az első 2-3 nap nem volt egyszerű, de szerintem ez attól is függ mit csinálnak odabent.
2017. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem nemrég volt műtétem. Szerintem a hazabocsátás után még 1 hetet pihenj, de a legjobb a 2 hét.

Ha érdekel, leírtam egy blogbejegyzésben a tapasztalataimat a műtétről: laparmutet(pont)wordpress(pont)com

2017. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!