PCOS, IR -esek ti mindíg 100%-ra betartjátok a diétát? Sosem csábultok el egy szelet sütire?

Figyelt kérdés
Persze nem tolom kétpofára és még csak nem is minden nap súszik le a süti,de....Tudom, hogy az én érdekem a diéta, hogy legyen babám és majd meg esz a bűntudat.
2016. jún. 28. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritkán bele fér,de ha lehet,válassz olyat,ami kevésbé édes ,esetleg teljeskiörlésű lisztből van a tésztája.szerintem többet árt a teljes megvonás,néha kell egy kis "jutalom"☺ én is bűnöztem néha,de azért leküzdöttem pár kg-ot,össze is jött a baba
2016. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor NAGYON akartam a babát, betartottam szigorúan, a mozgást is. Terhesség alatt szintén. Szülés után "tomboltam" kicsit a több éves önsanyargatás után. :)
2016. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál. Hát én sovány pcos vagyok 50kg jó esetben. Úgyhogy nekem nem kell leadnom, de a diétát tartanom kell/kellene, mert 1,5 éve nem volt mensim természetesen :( Ezért is van a bűntudat. Nagyon szeretnék babát, de olyan rossz, mert néha borzalmasan megkívánom az édeset. Legtöbbször elnyomom az ingert gyümivel. Bár elvileg azzal is vigyázni kell.
2016. jún. 28. 22:00
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi! Én is igyekezni fogok betartani. muszáj lesz.
2016. jún. 28. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vékony IR-es vagyok, szerencsére PCOS nélkül, viszont a fogamzásgátló jól összekuszálta a hormonjaimat (így nekem elég rövid ciklusaim vannak, 23-25 nap). Próbálom minél szigorúbban tartani a diétát, ha bűnözök (amit igyekszem a legminimálisabbra szorítani), akkor is vigyázok, hogy cukrosat ne egyek. A diéta előtt súlyos ropifüggű voltam (de a TK ropik borzalmasak :D), így a folytonos rágcsálhatnékot a legnehezebb leküzdenem... De próbálok most minél szigorúbb lenni magamhoz, majd, ha sikerül a baba, kicsit lehet lazítani :) Én azért egy szelet sütit semmiképpen sem ennék meg a helyedben, legfeljebb pár falatot belőle, főleg, ha ennyire súlyos a helyzet, hogy természetes úton menzeszed sincs :( Kitartást, süss inkább olyan sütit, amit te is ehetsz (én a diéta óta szoktam rá a sütésre)! :)
2016. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vékony PCO/IR-es vagyok én is. Korábban iszonyatosan édesszájú voltam. Nekem nem megy a kicsi bűnözés, mert elcsábulok hamar; ezért én drasztikusan fogom fel a dolgot és egyáltalán nem eszem, amit nem szabad. Amit most nassolásnak fogok fel az a gyümölcs, időnként diabetikus édességekből pl. egy szelet nápolyi, update túró rudi. Mást nem engedek meg magamnak.
2016. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony IR-es vagyok, de nem csábulok el abban az értelben, hogy cukros vagy fehér lisztes dolgokat ennék. Mindennek van alternatívája, ma például fagyit ettem:)
2016. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a sok hasznos választ! Mentek a zöld kezek! Én is erős leszek és oda teszem magam!!! :D
2016. jún. 29. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:

én kövér IR,PCOS-es vagyok. A bűnözés nálam nagyon ritka, szerencsére teljesen átszellemültem és nem is kívánom a finomított dolgokat, ha bűnözök, vagy nagyon rám jön, hogy megkívánok egy tiltott dolgot, akkor egy harapást eszek és kész :)


Mens Mentisben kezelnek, PCOS ösztöndíj programban


szerintem belefér nagyon néha egy kis süti, én egy szeletet ettem esküvőn, hatlapost, de egy évre elég is volt, roszogott benne a cukor :D

2016. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és eddig 12 kg-t fogytam :) valamint a vérvételen igazolható peteérésem volt, ami szerintem sosem volt, mert 22 év alatt, alig jött meg :) ne adjátok fel, ne legyen önsanyargatás, élvezzétek :)
2016. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!