Szandra0321 kérdése:

Mit tehetek és mit ehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olyan problémám van hogy lombikra készülök sajnos egy sikertelen már volt.Most fehérje diétát írt fel az orvos amit szeretnék betartani DE tojás és tejfehérje érzékeny vagyok ami eléggé megnehezíti így a diétát.Mit szedjek vagy egyek amitől nem lesz bajom (hasmenés hasfájás) ?

2016. ápr. 18. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ki a tojást és a tejet. Szója, csonthejasok,báb es hús - ezekben sok a feherje
2016. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SZia előző voltam. Én sikeres lombikon vagyok túl miután kiderült, hogy laktóz tej és szója érzékeny vagyok. Az oldalon szuper dolgok vannak, érdemes megnézni. Ha előbb megtalálom, sokkal egyszerűbb lett volna az életem!

Sok sikert kívánok!!!!!!

Van remény mire nálam rájöttünk mi a gond 5 sikertelen beültetésen voltam túl. A 6. most 8 hónapos éppen alszik;)

2016. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia :) gratulálok!!! Remélem nekem is sikerűlni fog :) Nálad okozott valamilyen gondot a táplálkozáson kívűl az allergia a lombiknál?Befolyásol valamit?
2016. ápr. 21. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az allergiára érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod, amik még a lombik program sikerességében is sokat tudnak segíteni.Sok sikert!
2016. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem ebben segíteni? Milyen gyógynövények jók?
2016. ápr. 26. 03:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szívesen.Ha adsz egy email címet, akkor tudok küldeni pár konkrét tapasztalatot is.
2016. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!