Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pco Clostilbegyt Tapasztalatok?

Nettke kérdése:

Pco Clostilbegyt Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendbe lett téve a pajzsmirigyem (TSH 2,5-ről 1,5 körülire), szedtem a metformint, diétáztam, mozogtam, fogytam 30 kilót. Volt laparos műtétem átjárhatóság és "körülnézés" céljából, rendben volt minden, drillingre sem volt szükség, amit sokszor csinálnak Pco-soknak. Szóval a lényeg, a kezelések ellenére is gyenge minőségű volt a peteérésem, ez a progiból derült ki. Szedtem vitaminokat (D, E, folsav, Inofolic) és az első Clostys hónapban megfogant a kisfiunk.
2016. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gtarulálok!

Mikor kezdted el szedni a viaminokat?

Nekem most jott meg ma,es az 5.naptol 2x1 clostilbegytet kell szednem.

Regebben szedtem a folsavat.

Szedhetem a vitaminokat closty mellett is?

2016. ápr. 1. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm! Szedtem már huzamosabb ideje, de kellett még a gyógyszer is a végső sikerhez. A folsavat föltétlenül javaslom, az nagyon fontos! Persze, én nyomattam a vitaminokat gyógyszer mellett is, egyik sem árt! Sok sikert! :)
2016. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vakondka válasza:
Sajnos nekem nagyon brutál mellékhatása volt, konkrétan sziporkázó csillagokat láttam állandóan, plusz állandóan nagyon ideges voltam, így abba kellett hagynom a szedését.
2016. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2012Ben volt terhessegem closty nelkul.

De elkellett vetetnem sajnos :-(

Es ugyebar pcos vagyok.

Igy szerintetek clostyval mekkora az eselyem h egybol sikerulne a baba?.

Aprilis 1en jott meg.most 5.en kezdem 2x1 el szedni,es 19.en megyek reggel 9re uh-ra

Folsavat szedek csak

2016. ápr. 4. 12:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem irni még hogy 2 hete voltam egy altalanos vervetelen,ahol a cukorszint,pajzsmirigy,vesemukodes....minden jo.

Erre a haziorvosom kuldott el

2016. ápr. 4. 12:26
 7/7 Lambada1986 válasza:
100%
Nekem semmit nem segített, sajnos. :( Nem lettek domináns tüszők, illetve a tüszőrepedés is elmaradt. Végül a drilling segített, miután megcsinálták, rögtön sikerült teherbe esni. Kívánom, hogy neked sikerüljön! :)
2016. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!