Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kb.10-12 napja késik a menstru...

Kb.10-12 napja késik a menstruációm, de a teszt negatív. Talán korai volt a tesztelés?

Figyelt kérdés

Korábban volt már hasonló témában kérdésem, de most annyiban változott a helyzet, hogy kiderült valóban hormon beteg vagyok, és alacsony a progeszteron szintem. Épp ezért az orvosom írt fel egy gyógyszert, ami segíti a peteérést, ezáltal a teherbeesést is. Ebben a hónapban - október 12-14-e között kellett volna betegnek lennem, de mind ezidáig még nem jött meg a menstruációm. 2 napja csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Hétfőn fogok beszélni az orvossal, szeretnék időpontot kérni vizsgálatra, de elég nehéz türelmesen várni, ezért kérném azok segítségét, akik valamilyen módon hasonló cipőben járnak/jártak.


Köszönöm


2015. okt. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A teszt biztos nem volt korai, nekem 3 napja késett, amikor délutáni tesztből erős pozitívat teszteltem, szóval több, mint 10 napos késéssel, ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes.

De mivel vannak hormonproblémáid, így lehet az miatt, hogy nem jön meg.

2015. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ettől tartok én is. Mindenesetre holnap megyek orvoshoz, talán többet tud mondani.


Köszönöm a választ

2015. okt. 25. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor leírnám az esetem.

Utolsó mensi: szept.7

Kövinek október 8.án kellett vna megjönnie.Nos, 6.án ovus fájdalmam volt tojásfehérjés nyákkal.hiába késett már egy hete a mensim,negatív volt a teszt.mert akkor még nem voltam terhes.2hét késés után csináltam megint,és halvány pozi lett.tehát mensi előtt 2 nappal fogant a baba.Lehetséges h nem volt ovud,és azért nem jött még meg,de lehet h már folyamatban van a beágyazódás :)

2015. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kerdezo ha meg jarsz erre elmondod mi volt vegul ugyan ebbe a cipoben jarok most!
2018. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!