Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Suprefact injekció...

Lombikosok! Suprefact injekciót kapott valaki tüszőrepesztésre?

Figyelt kérdés
1 ml-nyi adagról van szó. Alkalmas ez az injekció tüszőrepesztésre is?!

2015. szept. 24. 00:31
 1/4 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Igen, én 3 lombikból 2-ben ezt kaptam.

2015. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És rendben megrepedtek tőle a tüszőid? Ekkora mennyiséget kaptál? Csak mert 17 leszívott tüszőben egyetlen petesejt sem volt, és ugye azt mondják, hogy ilyenkor sok esetben a tüszőrepesztő az oka...
2015. szept. 24. 14:05
 3/4 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Igen, ekkora adagot kaptam én is, és mindkét alkalommal volt petesejtem. Bár én kicsit nehéz eset vagyok. Állítólag PCO-m van, ennek ellenére 3-4 tüszőm szokott lenni. Első alkalommal 4 petesejtem, másodjára 1 lett.

Viszont az összefüggést nem értem. Mi köze van a tüszőrepesztőnek ahhoz, hogy van-e a tüszőben petesejt vagy sem.

2015. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állítólag ha üresek a tüszők, legtöbbször a tüszőrepesztő a hibás. Vagy az adagja, vagy a rossz időzítése... Ezért kérdeztem, keresem a miérteket. Köszönöm a válaszodat!
2015. szept. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!