Lombik 2015 februar, ki tartana velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ez az első lombikom es nagyon fèlek.Jol esne par batoritó szó! Ma volt a 3.injekcios nap,decapeptylt szúrtam.Egyebkènt a hibàs sajnos èn vagyok!Kivettèk mindkèt pertevezetőmet szeptemberben ès mèg mindemellett endometriòziomis van sajnos :( szòvasl nem tùl jók a kilátásaink,de annál jobban szeretnènk szìvből,hogy sikerüljön.Valaki hasonlò cipőben?
2015. jan. 15. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szorítok! :)
2015. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon drukkolok, ez az egyetlen esélyed a babára. remélem, hogy jól sikerül a stimulációd, és sok tüsződ érik.

Nekem a 2 . lombik sikerült.

Ha nem sikerül az első lombikod, nehogy feladd, menni kell tovább, mert úgyis sikerül elöbb -utóbb.

Nagyon drukkolok

2015. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok! Sajnos annyira nehéz már maga a tudat is,hogy nincs más esélyem,és ez nagyon elkeserít,pedig tudom,hogy most a pozitív hozzáállás segíthet a legjobban. Én nem is tudom,mi lenne ha nem jönne össze elsőre,hisz már így is 3 műtéten túl vagyok,Legutóbbi szeptemberben volt és nem tudom,hogy bírna-e a lelkem és a testem egy ilyen újabb törést.:(
2015. jan. 16. 10:43
 4/10 anonim ***** válasza:
mi inszeminációt kezdünk februárban. Szorítok nektek!
2015. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bírná a kis lelked.

Én is lepadlóztam amikor nem sikerült az első lombik. 3 hónapig képtelen voltam megszólalni is, annyira összetörtem. De aztán ràjöttem, hogy az önsajnálatból nem lesz babám, márpedig anélkül nem tudtam elképzelni a további életemet. és felálltam, kőkemény lettem, és tudtam, hogy sikerül ezúttal. kétség sem volt bennem egy pillanatig sem. És itt alszik a kis ágyában.

Azért gyakori az, hogy nem sikerül az első lombik, mert ki kell tapasztalni, hogy mennyi és milyen hormonra reagálsz leginkább.

A siker titka nagyban a sok húsevés és a sok folyadékivás

2015. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen mondta az orvbos is,hogy nagyon sok feherjet kell bevinni es minimum 3 liter vizet meg kell inni naponta.Azt gondolom,hogy ezzel az egy dologgal nalam nincs baj,mert nagyon szeretem a husokat vagyok;)
2015. jan. 17. 07:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok nektek a babakhoz!Biztosan nagy öröm :)
2015. jan. 17. 07:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia.Első lombikom sikerült..Ne izgulj..A csoda jönni fog.Mind1 hogy ki miatt kell menni, mert ezekaz orvosok szinte mindenre tudnak megoldást..Sok sikert kívánok, és csak pozitívan.:-)
2015. jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso- nagyon szepen koszonom,remelem igazad van es hozzank is megerkezik a csoda!Orulok,hogy neked sikerult.Nagyon jo pozitiv elmenyt olvasni!
2015. jan. 19. 21:05
 10/10 anonim válasza:

Szia!Nekem most volt a második lombikom.Holnap megyek vizsgálatra a beültetés után ,hogy sikerült e.Ma csináltam tesztet pozitív lett,ma van a 12.nap a beültetés után:)

Leírom mit csináltunk másképpen az elsőhöz képest.Elkezdtem szedni az Ovant kapszulát beültetés előtt 1,5 hónappal szedtem E vitamint,D vitamint folsavat és C vitamint 1000 mg ost.Ezek a vitaminok mind a petesejt normális fejlődéséhez kellenek.Én ennek tulajdonítom a sikert:)

2015. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!