Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogyan és miből merítetek...

Ti hogyan és miből merítetek erőt? Belefáradtam, elvesztettem a reményt! Két év sikertelenség, átjárhatòsági rendbe, spermavizsgálat jò.

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Helyesen: összeszorul a torkom, ha babát látok (nem "várok").
2014. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát össze tenném a 2kezem ha csak az lenne a baj h minden ok de nem sikerül!4éve küzdünk!4 sikertelen lombik.....Férjemet meddőnek nyilvánitották.Átesett 2hereműtéten.Baba nem sikerül.Jelenleg ugy állunk h kettőnknek nem lehet közös gyerekünk,csak donorral.....
2014. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Picsusz ***** válasza:
Kedves utolsó.Jaj,hát nagyon sajnálom.Ez tényleg sokkal rosszabb,mint ahogy mi állunk:4 éve nincs baba,nincs ok,hogy miért.El sem tudnám képzelni mi lett volna,ha nálunk is így lett volna.Biztos nagyon nehéz.És mi lesz így?
2014. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Hát össze tenném a 2kezem ha csak az lenne a baj h minden ok de nem sikerül!"

12-es, ezt nem értem. Miért tennád össze a kezed? Ugye nem hasonlítgatni akarsz, hogy kinek a rosszabb? Mert aki nem találja az okot, aazt az bántja, hogy nem tudja, mit tehetne, aki meg teherbe esik, és folyton elvetél, at meg siratja a gyerekeit, és komolyan megterheli a szervezetét. Melyikért tennéd össze a kezed?

2014. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Picsusz ***** válasza:
Gondolom ő arra értette,hogy mivel a párját meddőnek nyilvánították,esély sincs rá,hogy közös gyermekük szülessen.Azért ez nagyon nehéz lehet.És azért tenné össze a két kezét,hogy legalább egy kicsi esélye is legyen annak,hogy lehet közös babájuk,mint ahogy mindnyájunknak.Nagyon nehéz mindenkinek,a sok csalódás,sírás.De mindig látunk esélyt,reményt hogy na most majd sikerül.Míg nem hallunk olyat,hogy meddő,addig mindig van esély rá,talán még akkor is(hallottunk már csodákról). Én például el sem tudnám képzelni mi lenne,ha nem lehetne a párommal közös kisbabánk.4 éve küzdünk,1 vetéléssel,de még tudom,hogy sikerülni fog,hiába lelkileg belebetegszem.Én úgy gondolom,hogy erre értette,hogy össze tenné a két kezét.
2014. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!