Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogyan és miből merítetek...

Ti hogyan és miből merítetek erőt? Belefáradtam, elvesztettem a reményt! Két év sikertelenség, átjárhatòsági rendbe, spermavizsgálat jò.

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Itt ülök a fürdőkádba,és pont ezen gondolkozom....5 év sikertelenség után.Vannak napok mikor jobb,van mikor rosszabb,minden mensi előtt rosszabb.Azt szoktam gondolni hogy elengedtem,és el is szoktam hinni.De belül még nem sikerült.Belefáradtam én is.Minden megvolt nálunk is,nincs komoly gond.Apróság van csak.De egy dologgal bíztatnálak...mondja ezt egy régi harcos :).......SOHA,SOHA NEM ADOM FEL,MIG LEHET.Kitartást és erőt kivánok neked!
2014. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nálunk is 2 évig nem jött össze.minden vizsgálatunk rendben volt.annyira idegbeteg voltam h szegény párommal csak veszekedtem.aztán amikor már nem foglalkoztam a témával, akkor egyszer csak sikerült. most 9 hónapos a kisfiam
2014. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szintén 2 év sikertelenség. Én most már próbálom inkább elterelni a gondolataimat, másra koncentrálni (most például építkezünk, ez egészen lefoglal :) ). Vannak hullámvölgyek, pl. ma pont megint csak a sikertelenség járt a fejemben, de próbálok kilábalni belőle...

Mindenkinek minél előbbi pozitív tesztet kívánok! :)

2014. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2.5 èv utàn elmentemorvoshoz addig natyon pozitìvan àlltam a dologhoz, 1 hónap kivizsgàlàs utàn közölte velem nincs peteèrèsem, nem lehet baba...

2 hónappal kèsőbb pozitívat teszteltem....

Igaz koraszülött lett, de hàla ègnek semmi baja!!!

2014. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Most ott járunk,hogy meddőségi központ,tùl az első konzultáciòn!

Tùl sok ez nekem,2009.ben eltávolìtották a jobb oldali petevezetéket;petefészket!Idén a bal oldalin találtak cisztát,laparoszkòpia műtét!

1.év alatt két méhszájseb!

Àtjárhatòsági vizsgálat,spermavizsgálat!

Nem tudom lesz-e erőm végigcsinálni a következő

2014. nov. 16. 19:39
 6/15 anonim ***** válasza:

8 hónap sikertelenség után kivizsgáltattam magam, utána lombik konzultáció, amit lemondtunk, majd megbántuk, aztán újra bejelentkeztünk és elsőre sikerült. Most vagyok 5 hetes kb.

2,5 évet vártunk összesen.

2014. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező..Nem szabad feladni..4.5 év után, lombikkal sikerült a baby..Nekem is rengeteg hullámvölgyem volt, állandóan kiborultam mikor vki terhes lett, aztán meg bántott hogy önző vagyok..Ezen járt az agyam mindig..Endometrium, ciszták, meg tüszők voltak csak a fejembe..Semmi olyasmi amitől egy picit jobb kendvre derültem volna..Aztán a lombikot úgy csináltam végig hogy megkértem a dokit hogy ne mondja el az eredményeimet..Csak receptekkel, tudatlanul távoztam soha nem tudtam hogy állok..És nem is érdekelt..Pozitív izgalom fogott el a szuriknál, és nem szorongás..Izgalommal mentem a kaáliba mindig..Aztán pozitív lett a teszt..Elmondanám hogy gyakorlatilag örülök, és büszke vagyok magamra hogy végig csináltam..Büszkén mesélek a megpróbáltatásoktól, és imádom amilyen a kapcsolatom olyan lett amilyen ezáltal.Kellett ez a nem mindig örömteli utazás a boldogsághoz..Mindenkinek sok sikert, és kitartást kívánok..Sikerülni fog..
2014. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 év sikertelenség, 2 lombik utàn sem adom fel!!! Tudom miért küzdök, miért harcolok. Ez ad nekem erőt. Hogy tudom egyszer velem is megtörténik a csoda!!!
2014. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Picsusz ***** válasza:
Pont most írtam ki én is kérdést,hogy ki hogy bírja.Mi 4 éve próbálkozunk sikertelenül.Most lesz majd az első inszemünk.Én is nagyon nehezen bírom lelkileg.Ha babát látok egyből sírok,minden terhes nőre irigykedem(tudom,hogy csúnya dolog),kiakadok,hogy nekem miért nem sikerül?Miért engem büntetnek?Miért nem lehetek én is boldog?Aki csak azért szül,hogy pénze legyen,vagy veri a gyerekét,nem szereti,vagy mikor halljuk hogy szülés után megöli.Na,nekik miért lehet,nekem miért nem?Nincs igazság!Fáj a minden hónap sikertelensége,az újabb csalódás.Egyre nehezebben megy.Év elején 4év után végre pozitívat teszteltem,Istenem de boldog voltam.1 hétig,utána elvetéltem.Azt hittem,belehalok.De hiszem,hogy nekem is sikerülni fog,nem szabad,nem lehet feladnom.Még nem!
2014. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én terhes lettem könnyen, de mindkétszer elveszítettem. Összeszorul a torkom, ha babát várok. Megértem, aki negatívan érez a kismamák vagy kisgyerekes anyukák iránt, de én nem, mert nem tudhatjuk, nekik hogyan, mennyi küzdelem után jött össze, és mivel tudom, hogy milyen sok benne a kockázat, örülök, hogy sikerült, és szurkolok mindenkinek.

A második vetélésemnél (mivel már nagyobb volt) 2,5 napig próbáltak megszüleszteni. Letettek a szülőszobára, mellettem lévőben vajúdtak. Megszületett a gyerek, sírt, és sírtam én is. A fájdalomtól, mert az enyém éppen ment el, ugyanakkor vigasztaló volt a tudat, hogy jönnek még gyerekek.

A kérdésedre: ezek sokszor a lélekben gyökerező okok. Foglalkoztál már a nem testi részével?

2014. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!