Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1,5 éve nem szoptatok, es még...

1,5 éve nem szoptatok, es még ha megnyomom a mellbimbom, még mindig jon belole tej. Par csepp csak, de nyomasra spriccel. Mennyire lehet ez befolyassal a teherbeesére, mert szeretnénk másik babát?

Figyelt kérdés
ha megnyomom a a melbimbom, akkor eloszor spriccel,..utána már nemjon belole, par csepp lehet osszesen...6 honapja probalkozunk a masik babával de nemjon osze, lehetséges h befolyásolja?...nemrég voltam nogyogyásznál, de ezt nem elítettem...elfelejtettem, de épmiikor voltam, épp volt peteérésem...ugyh valoszinu arra nincs befolyással...nemtudom..szerintettek?..megér egy telefont anogyogyászhoz?...nemfognak kirohogni?

#anyatej #nemáll el #1 és fél éve van anyatej
2014. szept. 5. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam hamar leszokott a tejről,5 és fél hónaposan,de még 9 hónapos volt amikor mindig volt tejem.Ekkor terhes lettem,és ezzel együtt a tejem is elmúlt.Gondolom a hormonok.Tehát a tapasztalatom szerint a tej nincs befolyással a babavállalásra.
2014. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fognak kiröhögni, abszolút van összefüggés. Valószínűleg magas a prolaktin szinted, ami gátolja a teherbe esést. Ez egy vérvétellel kideríthető, és van rá gyógyszer, ami leviszi.
2014. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a magas prolaktin nemcsak a peteérést gátolhatja, hanem lerövidítheti a luteális szakaszt, akadályozhatja a beágyazódást, vagy a terhesség megtartását. Van összefüggés, kérjetek 3. és 21. napi hormonsort.
2014. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat...holnap felhivom anogyogyászomat...remélem h nemfog kiborulni h ilyen miatt hivogatom...
2014. szept. 7. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen miatt kiborul, válts azonnal.
2014. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kepzeljetek hivtam...elegge lekezelo volt ami azt ileti, bar csak noverkevel beszeltem...Azt mondta h miert nem szoptatok???mondom pont ez a gondom h mar tobb mint 1,5 eve nem szoptatok.. es van tejem...aztmondta h mit akarok mar teherbe esni hisz meg csak most lesz 2 eve h szultem...mondom ilyen nincs...had legyen mar z en dontesem h mikor szeretnek testvert a kisfiam melle...erdekes ami azt illeti..ja , es meg tegyem hozza en erzem szarul magam h felmertem hivni...aztmondta kossem el...szerinetetek?...mit kosek el ha csak par csepp van...
2014. szept. 8. 15:24
 7/10 A kérdező kommentje:
ja aztis mondta h ha annyira zavar akkor a menstruaciom 3, napjan menjek be vervetelre...
2014. szept. 8. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be vérvételre. Bár ahhoz gondolom előbb oda kell menni hozzájuk beutalóért, úgyhogy előbb menj be, mert fontos, hogy pontosan a 3. és a 21. napon nézzék.

Nem tudom, hogy ez egy sztk-s vagy maszek rendelő, de én lehet, hogy egy másikhoz mennék, ha anyagilag nem megterhelő.

2014. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek fényében azt hiszem, én is másik orvost keresnék. Akinek az asszisztense idióta-flegma-bunkó, azzal nem tárgyalnék szívesen.
2014. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy magánrendelo...de ami azt illeti mindig kicsit rettegve megyek mert a novérkék elég képmutatok..minig kibeszélik a pacienseket...de ami nagyon ide tart az az h ennel a doktornonel itt a kornyéken csak 1 olyan nogyogyaszt ismerek aki legalább olyan jo mint o...mert kulomben nagyon jo szakorvos...Szlovakiaban elek es hat ami azt illeti, szerintem nem a legjobb itt az orvosi ellatas...kisebb varoskra ertem...de nagyon koszonom a valaszokat
2014. szept. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!