Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit csináljak tsh 7 érték...

Mit csináljak tsh 7 érték miatt a háziorvos euthyrox-ot írt fel? Mi alapján mondják meg az adagot?

Figyelt kérdés

Pár hete nem éreztem jól magam(remegés, gyengeség),ezért a háziorvos küldött vérvételre. Ha nem kérdezek rá,hogy nem kellene e foglalkozni a 7-es tsh-val észre se veszi( rendelés közben fontosabb netezni). Még februárban a nőgyógyásznak mondtam,hogy nem jön a kistesó 3 éve. Ő azt mondta előbb menjen a férjem kivizsgálásra,hiába mondtam, hogy megváltozott a ciklusom az utóbbi fél-1 évben. Nekem csak FLP-s termékeket ajánlgatott.

A háziorvos most euthyrox 50- et írt fel, napi fél szemet kell szednem,mert sovány vagyok (170/53). Kontroll vérvétel 3 hónap múlva kell.

Gyerekkoromban mondták,hogy van egy kis strumám,de nem foglalkoztak vele. 3 éve a tsh-m még 3,52 volt.


2014. máj. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
már 3 éve is sok volt mert az uj rendszer szerint 2,5 -ig jó, viszont a babaához 1-1,5 az ideális. Sok intézetben pl 1 fölötti TSH-val nem is csinálnak lombikot. Szedd nyugodtan a gyógyszert általában hamar helyre szokta tenni, de a TSH csak egy dolog nem ártana megnézetni a többi pm hormont sem. Ha nem bizol annyira a körzetiben keress fel egy jó endkrinológust.
2014. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Endokrinológushoz kell beutaló igaz?

A körzeti dokim szülési szabin van,ez csak a helyettes,de mindenki panaszkodik rá.

2014. máj. 1. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen kell, de sajnos nagyon sok nem törödöm tb-s endokrinológus van. Én a helyedben egy olyan magán helyre ennék amit többen ajánlanak.
2014. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!