Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnék tanácsot kérni az...

Szeretnék tanácsot kérni az Aviva tornával kapcsolatban. El van záródva mindkét petevezetőm, ez segithet szerintetek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném kipróbálni illetve megtanulni.Pár év sikertelen próbálkozás után sem jött össze a babánk,terhes még nem voltam sohasem.Most egy csodálatos uj nőgyógyászra biztam magam,és mult hónapban Hsg(röntgenes kontrasztanyag vizsgálatom volt)ahol kiderült,hogy csak az egyik petevezetőm átjárható.Egy hete megcsinálta a Dr.úr a laparoszkopiás mütétet,hogy megprobálja a másik petevezetőmet is megnyitni,és sajnos a mütét alatt kiderült,hogy már az egyik sem átjárható Olvastam erről az átjárhatóságrol,és kiderült hogy ez nem egy állandó,sírig követő probléma,hanem ez változhat,javulhat-átjárhatóvá vállhat a petevezető.Nem adom fel,igenis lesz kisbabám Annyit szenvedtünk már érte,hogy nem hagyhatom annyiban! Tulsúlyos is vagyok,stresszes a munkám is.Hétfőn kiszedik a varratokat,már diétázom és amint lehet tornázni is fogok,van szobabiciklim-evezőpadom és akaratom! Emellett szeretném az Aviva tornát is elsajátitani és a fogyokurám mellett ezt is csinálni Mert igenis lesz kisbabánk !!

#teherbeesés #Aviva #elzáródott petevezetők
2014. febr. 16. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér mindenképp! Szorítok!
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi < 3
2014. febr. 16. 21:11
 3/7 gömbicica ***** válasza:
100%

ELSŐ ÉS LEGFONTOSABB A SULYOD korrigálása.

Azt már nem is mondom hogy a stressz mit képes az emberrel tenni!!!

Aviva tornát csak akkor csinálhatsz ha nem szedsz semmi hormongyógyszer én ugy tudom.

próbáld meg gondlati módon kezelni a helyzetedet.

biztos van valami felvétel az adott területről.

nézegesd, és kpzeld el, hogy ami eddig "el volt dugolva" eszépen lasan egyik napról a másikra elmulik, és normálisan átjárhatóvá válik.

én ebben jobban hinnék első körben mint a mütétekben!!!!!!

2014. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam Aviva tanfolyamon, és tornáztam is otthon. Szerintem jó, ráadásul elég sok fontos infó elhangzik a tanfolyamon. Nem sok idő, megéri. Konkrétan a problémádra nem tudom, hogy megoldás-e.
2014. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Segítséggel eleve könnyen lehet babád ha ez a baj! Ebben ne bizz hogy ez változni fog mert kicsi rá az esély! Persze te tudod jártatok még de valoszinüleg csak kocsikkal lehet babátok! Viszont úgy jóval nagyobb az esély rá hogy elsőre sikerül mint annak akinek nem lehet tudni mi az oka a sikertelenségnek! Én PCOS vagyok nem segített az aviva pedig elvileg ez az egyik fö siker területe, elzárodás feloldását egyáltalán nem garantáljàk! Ha mütéti úton nem sikerült felnyitni nem sok esêly van rá tornával! Án a helyedben mennék inkább lombikra ha más gond nincs valoszinüleg hamarosan babázhatnál!
2014. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A fogyokura megy sajnos egy régi hormongyogyszer miatt most 119kg vagyok... :( voltam már ennyi 2 éve,de egy fél év alatt leadtam 36kg-ot...aztán jött a clostylbegit és mi lett a vége...ujra ennyi.Már diétázom,sok folyadékot iszom,sajnos a torna még a mütét után nem mehet100%osan,de igyekszem.Kedden kiveszik a varratokat és folymatosan hajrá :)
2014. febr. 16. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp tanuld meg és menj el néhány begyakorló foglalkozásra is, hogy jól tanuld meg a mozdulatokat
2014. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!