Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 8éve Colitis Ulcarosas vagyok...

8éve Colitis Ulcarosas vagyok Salofalk 3×2 szedek! Emelet tünetmentes vagyok! Teherbe eshetek vagy a ettől a gyógyszertől nem tudok?

Figyelt kérdés
8éve Colitis Ulcarosas vagyok Salofalkot szedek 3×2 emelet tünetmentes vagyok! Kisbabát szeretnék és nem tudom emelet teherbe eshetek e? Emelet a gyógyszer mellett terhes lehetek? 3 hónapja próbálkozunk és semmi! Vashiányom is van mi lehet a baj? Nagyon aggódom

2014. jan. 7. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Akit én ismerek és ilyen betegsége van, neki azt mondta a doki, hogy valószínűleg nehezebben fog teherbe esni. Kb. az első próbálkozás után terhes lett. Hogy milyen gyógyszereket szed/szedett azt nem tudom, de Ő nem volt tünet mentes.

Kérdezd meg a dokidat, hogy mi legyen a gyógyszer szedéssel, ha babát akartok, mert láthatóan maga a betegség, az ismerősömnél nem gátolta a teherbe esést.


Sok sikert!

2014. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!!Kérdeztem a gasztrós dokit ő rávágta , hogy így nem lehet gyerekem emelet a gyógyszer mellett aztán azt monda utána jár hívjam majd föl a válaszért és mikor hívtam a megadott időben már távozott így nem lettem okosabb sajna!!De neked köszönöm !!
2014. jan. 9. 18:13
 3/3 anonim válasza:
Szia. Erdekelne, sikerult azota?
2014. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!