Lesz valakinek pénteken punkciója? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz most leszívásom,de izgulok érted:)) hány pete várható?
2013. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha minden jól megy, nekünk februárban lesz az első lombikunk, de szeretnék én is veled(veletek) izgulni!

Minden érdekel, és szorítok nagyon neked hogy ideális számú, tökéletes petéid legyenek!:-) I.

2013. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előtte milyen vizsgálataid voltak?
2013. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!


Már van egy kisfiunk, 19 hónapos (szintén lombik, elsőre sikerült), tesó "készül". Úgy 5 tüszőm van jelenleg.


Vizsgálatokra mire gondolsz? Altatás miatt kellett vérkép, EKG. Amúgy meg pajzsmirigy alulműködésem van, IR-em a férjemnek pedig azoospermiája.

2013. dec. 10. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
első vagyok,nálunk is azoosperma van január 15-n kezdjük a 4.lombikot.Sajnos nekünk még csak a biokémiai terhesség sikerült.Nagyon drukkolok kedves kérdező.
2013. dec. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent, ha szabad kérdezni? Fejlődésnek indultak, csak nem ágyazódtak be?
2013. dec. 11. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:

hát,hogy volt egy pár pozitiv tesztem halvány beülti 6,7,8,9.napon, aztán a 10.naptól negativ:(

És aztán megjött és a dokim modta,h korai vetélésem volt ezt az uh is igazolta.

2013. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ó. Kívánom a következő sikerüljön!

Neked nincs véletlenül IR-ed, vagy pajzsmirigyproblémád? Az jól be tud kavarni abban a szakaszban.

2013. dec. 11. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudok róla,ahhoz milyen vizsgálat kell?
2013. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha Bp-i vagy, javaslom a Mensmentist. Nem mondom, hogy olcsó, de profik.

Vérvételből derül ki mindkettő. A pajzsmirigyhez TSH-t, T4-et néztek (lehet még T3, anti TPO is). Az inzulinrezisztencia pedig terheléses vizsgálattal derült ki: éhgyomri vérvételre cukros löttyöt kellett inni és ezután 1 és 2 órával is vettek vért, vércukrot és inzulint nézve.


Nődoki el tud küldeni a terhelésesre, endokrinológus a pajzsmirigyesre.


Hová jársz meddőségibe amúgy? Mi a Kaáliba.

2013. dec. 11. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!