Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-sok, IR-sek! 3-as kezelés...

PCOS-sok, IR-sek! 3-as kezeléssel mennyi próbálkozás után sikerült a baba?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk más miatt csak lombikkal lehetett babánk, a kezelés elkezdése előtt 3 sikertelen volt, az egyikbe majdnem belehaltam. Miután kezeltek és azt mondta az endo dokim, hogy már van értelme a lombiknak egyből sikerült.
2013. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsivel kevesebb, mint egy év kezelés után kezdtünk próbálkozni, első hónapban sikerült. Előtte nem is próbáltuk.
2013. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 hónap után, lombikkal ugyan, de amikor az endos dokim mondta, hogy próbáljuk meg, sikerült is.

(de igaz, hogy pont azért, mert lombik, én szigorúan betartottam mindent, egyetlen kis kilengést sem engedtem meg magamnak)

2013. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évig semmi és akkor kiderült hogy pcos vagyok, a 3-as kezelés megkezdése után 6 hónapra spontán terhes lettem , nekem hamar összejött szerencsére, egészséges 20 hónapos kisfiam van.
2013. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
PCOS-s és IR-es vagyok (+ még egy kis pajzsmirigy alulműködés is és D-vitamin hiány is a biztonság kedvéért). Mi az a 3-as kezelés? Én ilyenről nem is hallottam. Nekünk nem jött össze akkor sem, amikor már elvileg beállt minden, jók voltak az értékeim. Fél/egy év után inkább mentem lombikra. Az sikerült rögtön.
2013. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!