Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mennyi próbálkozás után...

Kinek mennyi próbálkozás után sikerült a baba? Főleg azokra vagyok kiváncsi akik rendszertelenül menstruálnak vagy valamilyen hormonproblémájuk van pl. PCOS.

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi egyszer nem védekeztünk, és baba lett, pedig akkor már jóval több mint egy éve egyáltalán nem menstruáltam, gyógyszer nélkül pedig már kb. 5 éve. Sok alkohol, finom ételek és hatalmas boldogság (sikeres államvizsga) kellett hozzá. Vagy nem tudjuk, hogy mi történhetett. Csoda, más magyarázat nincs rá.
2013. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb. 3 nap alatt lettem terhes, miután elkezdtem szedni a gyógyszert a pajzsmirigyemre.
2013. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
PCOS-em van, februártól szedtem a merckformint, július végén lettem terhes, tehát 5 hónap, heti két-három együttléttel. A második baba akkor fogant mikor az elsõ 20 hónapos volt. Pedig nekem minden tünetem megvan. Ritka es rendszertelen havi vérzés, szõrösödés ott is ahol nem kellene, túlsúly. Komolyan csoda, hogy már másodszorra összejött, ilyen hamar. Amikor az elsõ terhességemmel elõször mentem védönöhöz és mondtam, hogy azt hittem nekem nem is lehet majd gyerekem és tessék rögtön megtörtént, akkor azt válaszolta el sem tudom képzelni, hány PCOS-sel küzködõ nõ mondta neki ugyanezt, hogy azt hitték védekezni sem kell, mert úgysem jöhet össze, és akkor bumm terhesek lettek :)
2013. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal sikerült teherbe esnem kétszer is, pedig rendszertelen a menstruációm, túlsúlyom is van. PCOS vagyok, metformint szedek. Van pé-m, de sose lehet tudni mikor. Kb. 21-27 napra, de csak akkor ilyen "hamar", ha metformint szedek. Most pl. 25. napon volt, nagyon szép hőgörbével.
2013. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
PCOS vagyok. 3 sikertelen inszem, 3 lombik. A harmadik sikerült :).
2013. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 év
2013. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pcosm van, rendszertelenül menstruálok. Volt egy petefészek drilling műtétem (petefészek fúrás). Most tüszőrepesztő szurit kaptam. És hát sajna sehol semmi.... Kiváncsi vagyok, mikor sikerül, már nagyon várnánk!
2013. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!