Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek szedték ki a méhpoli...

Valakinek szedték ki a méhpolipjait kaparással? Van siker utána? Nekem holnap lesz ilyen akcióm, nem tudom, érdemes-e szenvednem.

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nyilván ért hozzá az orvos....

Nekem eü. kaparást csináltak, nem voltam terhes, csak felfrissítették a nyálkahártyám. Sokat bőgtem előtte, mert nem igazán akartam, de az óta tényleg jobb, addig 6mm volt csak, most 9 mm középidőben. Szóval szorítok!

2013. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elmeséled részletesen, hogy történt? Nagyon f....sok tőle:) Miért kellett frissítened? köszi előre is:)Ugye nincs olyan pálcikás tágítás előtte???
2013. szept. 29. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
En valaszoltam a korabbi kerdesedre. Bocs, h ezt irom, de mindenkeppen tul kell esned rajta, nem csak a kivant baba miatt. (amugy ha valaki gyereket akar, annak egy kaparas nem akkora ar erte, a szules kicsit durvabb...) De a lenyeg, h a polip az mar nem egy termeszetes allapot, rak lehet belole, ezert kell megcsinalni. Az, h a friss nyalkahartya utana jobban fogja a babat, az mar csak a non plus ultra. Szoval ne agyalj es ne foss, sajnos tul kell lenned rajta, nezz vele szembe! Ha "kemenyen" allsz hozza, konnyebb lesz. A folyamat lenyege a te szempontodbol: elaltatnak, felebredsz, faj, verzel, majd elmulik. Orvosilag: kitagitjak a mehszajat, orvos benyul a mehbe egy kis kanalkaval, lekotorja vele a nyalkahartyat, vsz elkuldi szovettanra. Az en beavatkozasom bizonyos reszletekben mas lehetett, mert nekem kozben a mehnyakon rakos elvaltozas volt, onnan is ki kellett metszeni (konizacio). Nekem volt mutet elott, reggel beontes, majd mutet utan egyet bent kellett aludnom, otthon egy hetet labadoztam, nehany hetig verezgettem (tisztult a kimetszes sebe), beavatkozas utan 6 hetig volt tilos a szex, meg egy ciklusig tilos a babaprojekt, utana egybol terhes maradtam, pedig elotte egy evig sikertelenul probalkoztunk. Szoval nekem megerte, mar csak azert is mert (egyelore) ennyivel letudtam a rakot. Szoval kapd ossze magad, a noi sors ilyen, hasonlo dolgokat ki kell birnunk, de hat sok millioan ki is birjak, neked is menni fog! Hajra, es sok sikert a babahoz!
2013. szept. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ki is bírtam, ,már itthon vok, kicsit vérzek csak. Altatás után voltam kissé szarul: szorított a mellkasom, hazafele úton majdnem hánytam a kocsiban, zsong a fejem. Itthon aludtam kicsit, majd alakul:)10kor kapartak, 3kor már itthon voltam. Remélem, lesz siker nálam is. Köszönöm, sokat segítettél:)
2013. szept. 30. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Bocsi, csak most olvastalak... örülök hogy túl vagy rajta! Akkor nem is mennék a részletekbe!

CSak annyi, hogy a következő mensidnél lehet hogy jönnek majd elég gusztustalan alvadékok, akkor ne ijedj meg, csak azért lesz mert ha most fekszel, akkor a vér nem tud kijönni (nekem loop conisatiom is volt, 2 hétig feküdtem). Aztán a méhszáj összeszűkül, és legközelebb akkor tud ez távozni, amikor a mensivel amúgy is vérzel, és megnyílik kissé a méhszáj.

Egyébként altatásban tágítottak, de én jobban örültem volna a másik verziónak, az azért a méhszájamnak kíméletesebb lett volna.

2013. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, helyes, tul vagy rajta. Merits ebbol erot, sugalld magadnak, h akkor ez most megoldva, az akadaly elharult, menni fog minden, mint a karikacsapas! Addig is elvezd az eleted (picit tereld a gondolatodat a szamodra oromet okozo dolgokra), ez a lelkiallapot fogekonyabba tesz! ;-)
2013. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szerintetek normális, hogy hétfő óta még mindig vérezgetek? Nem nagyon, csak néha, ha állok. Ez meddig lesz így? És a következő mensim kb 28 napra jön, mintha nem történt volna semmi? Köszi a válaszokat!
2013. okt. 4. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg boven normalis. En tobb hetig verezgettem, de nekem ugye egy kis kimetszes is volt. Sztem ugy mindennel egyutt, jo egy honap, mire helyreallnak a dolgok. Nem tudom mikor lesz mensid, de eszre fogod venni. Legy most turelmes a verzessel szemben es a ciklusod beallasaval kapcs is. Nemsokara mar csak emlek lesz az egesz...
2013. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sziasztok. Biztos, hogy kaparassal tavolitottak el a polypot? Nekem hysteroscopiasan csinaltak ami azt jelenti, hogy egy kis kamera es fogo segitsegevel ugymond lehuzzak a nyalkahartyarol igy csokkentve a kaparassal jaro serulesi eselyeket.

Dokim mondta, hogy kaparast mar nem vegeznek ehhez, ha a polyp merete meg nem tul nagy szoval ugy 2cm alatti.

Durvabb kaparasnal hegesedes is lehetseges amit csokkenti a kesobbi teherbeeses lehetoseget.

2014. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy engem kapartak:), kisműtéttel. Azóta volt egy átjárhatósági vizsgálatom is november végén. ééééS AMI A LÉNYEG: 18 hetes terhes vagyok:))))))
2014. márc. 21. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!