Valaki80 kérdése:

Pcos-es lombikosok! Kinek hányadikra sikerült a lombik?

Figyelt kérdés
Én pcos-es vagyok és az lenne a kérdésem hogy milyen arányban sikerül a lombik és hogy a beágyazódásnál volt e valakinek problémája?Mik a tapasztalatok?légyszi írjatok minél többen. köszi
2013. aug. 25. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. 3. beültetés sikerült. Egyszer végig tudták vinni a stimut, aztán volt egy fagyasztott, aztán lett egy stimus de itt túlstimuláltak és nem volt beültetés csak rá 2 hónapra. És ez a fagyasztott beülti sikerült. Kettőt kaptunk vissza mindkét baba meg is maradt. 11 hetes kismama vagyok. De még trombózis hajlamom is van és erre minden nap kapok injekciót is.
2013. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, sőt kérdezek, de a diéta+sport+metformin kezelést próbáltátok? Nem használt nálad, vagy van más probléma is? Ez e kezelés az esetek 90%-ban eredményes és semmi további beavatkozás nem kell.
2013. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsónak üzenem hogy de igen azt próbáltam és folyamatosan a hármas alapkezelést csinálom bár az idén ezt kissé elhanyagoltam a sport részét illeti mert volt műtétem és amiatt nem tudtam.. de ahogy tudtam betartottam a dolgot.. ezzel a hármas alapkezeléssel fogytam is mivel túlysúlyos vagyok sajnos.. viszont én Ir-es is vagyok és hát nem a legjobbak az eredményeim sosem voltak azok még akkor sem mikor a diétát szigorúan betartottam.. Nekem sajnos e három kevés ahhoz hogy spontán gyerekem legyen sőt mint kiderült az első lombik most nem sikerült:((.. bár nekem elég összetett a problémám ezen kívül is van egy tartós betegségem amit szintén össze kell hangolni a pcos-sel és lombikkal egyaránt...
2013. aug. 26. 15:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Először is szívből gratulálok a babához!:)

Olyan jó hallani hogy van aki szintén hasonló problémával küzd és mégis összejött. sajnos nekem sem jött össze az első mint most kiderült:((( de majd a második a doki elég sok esélyt ad rá nálunk is fagyis lesz:) Te mit tettél a beágyazódás sikerének érdekében mert hát az a legkritikusabb részek egyike... ?! Csináltál esetleg olyat ami valószínűleg meghozta a pozítiv kimenetelét a dolognak ,a babót?!:) az igaz hogy jobban tapadnak a fagyasztottak ?

2013. aug. 26. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Abban hogy sikerült szerintem nagy szerepet játszott az hogy kiderült a trombózishajlamom. Mert kaptam rá injekciót amit azóta is szúrnom kell napi 0.6-os clexan-t. Meg persze a pozitív gondolkodás. 4 napot végig feküdtem utána meg kíméletes életmód. Nem hajoltam nem emeltem. Nálunk a fagyasztott jött be. Tavaly amikor a fagyis volt akkor is elindult valami de sajnos elhalt.

2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak pcos-em van, nem kell lombik, a hármas kezeléstől lett peteérésem hamar.

Első lombik méhen kívüli lett, másodiknál mindkettő megtapadt, 1 évesek a gyerkőceim.

2013. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!