Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikeres lehet 1 petevezetékkel...

Sikeres lehet 1 petevezetékkel+miómával is az inszemináció? Hasonló történet bárkinél?

Figyelt kérdés
Negatív kommenteket kérlek ne ide! Holnap adom az utolsó Bemfolát és utána megyek ultrahangra,lehet már pénteken megcsinálják az inszemet.De annyi csalódás ért az utóbbi 3 évben már hogy szinte hihetetlennek érzem,hogy sikerülhet a teherbe esés.Próbálok a jövőre gondolni,és hogy minden rendben lesz,de a rengeteg sikertelenség szinte bele kódolta a fejembe,hogy ne is reménykedjek úgyis megjön a havim...Jó lenne egy két siker sztorit olvasni..:/ Ha valakinek van valami bíztató története örülnék ha megosztaná velem. Köszönöm!

tegnap 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon az oldalon lesz a tüsző, amelyik a nyitott akkor lehetséges.
tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jobb oldal a zárt plusz jobb oldalt van a mióma is.Jelen pillanatban inkább sajnos azon az oldalon érzem a peteérést...talán valamennyire a bal oldalt is,de a dominánsabb sztem a jobb oldal.Mindegy kiderül holnap. Köszönöm válaszod!
tegnap 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azon az oldalon van a domináns, sikerülhet, igen, drukkolok! Első inszem?


Nekem sikertörténetem még nincs, azzal sajnos nem tudok szolgálni (nálunk még "csak" 2 év próbálkozás), azért írok, hogy nem vagy egyedül. Sikerülni fog. Erős vagy, és sikerülni fog. Megérdemled. Kitartást.

tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!