Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszteket negatív...

Pozitív teszteket negatív követett,de lehetek így is állapotos?

Figyelt kérdés

Helló. 3 pozitív 10-es tesztet 3 negatív követett egymás utáni napokon.

Jelenleg még menstruáció nincs,viszont a mellemen a montgomery mirigyek duzzadtak, a folyásom fehér krémes )nem szokott ilyen lenni) és nem érzem,hogy menstruálni fogok,pedig mindig van előjele.

Illetve bal oldalon petefészek tájékon néha szurkáló kellemetlenséget érzek,ami olykor a bal lábamba is kihat.

Szerdán megyek vérvételre a háziorvos által,de ideges vagyok mi lehet a baj. Valakinek hasonló esetben volt része? Vagy esetleg ez normális? Nagyon szeretnénk babát,mióta láttam a negatív teszteket azóta teljesen megsemmisültem. Hozzátenném nem mensi előtt teszteltem,hanem 3 napos kimaradás után.


Lehet,hogy csak kémiai terhesség volt? De akkor mikor jön meg a mensi? És ha esetleg nem jön meg,akkor reménykedhetek,hogy a baba épségben van,csak alacsony a hcg?

Köszi a válaszokat!



ma 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már negatívak a tesztek, akkor ne reménykedj terhességben. A negatívak is 10-esek? Mikor csináltad az utolsót?
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,a negatívak is. Ma reggel volt az utolso negativ.
ma 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha még 1 lett volna negatív, van remény, de 3 nem hiszem, hogy téved.
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik, de még a 10es teszt is negatív, akkor ne ringasd magad terhességről szólt álmokban.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ma 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!