Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Írnátok nekem különleges...

Írnátok nekem különleges babás tüneteket? Nem a tipikus tünetekre gondolok! :) Miből vettétek észre,hogy össze jött a baba?

Figyelt kérdés
Szeptember 6-án (ovuláció) voltunk együtt,a menstruációm 4 nap múlva nem várom!

ma 05:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A bal válladra száll egy halászsas.
ma 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

A nem várt napja körül állandóan wcre rohangáltam. Azt hittem felfáztam. Másnap pozitív lett a teszt. Most 2 éves.


Másodszorra semmi “tünet” nem volt. Az a terhesség sajnos nem maradt meg.

ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Az elmaradt menstruáció volt az egyetlen jele. Utólag persze rá lehet fogni, hogy aznao reggel kettővel több szempillám hullott ki, de felesleges állandóan tüneteket keresgélni.

Másfél évet vártam a pozitív tesztre, de csak akkor teszteltem, ha késett.

ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Mindegyiknél a heves szívdobogás és az állandó pisilés volt a legelső, már a tesztek és a kimaradt előtt is.

Illetve a 3. és a 4.nél tapasztaltam beágyazódási vérzést.

ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a sok pisilés volt az első és refluxos tünetek. A nemvárt napja előtt 2-3 nappal.
ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3/5 Vannak/voltak egészségügyi problémáid?

5/5 Mik voltak a refluxos tüneteid?

3 napja kb úgy érzem de csak étkezés

után,hogy a savam kb a torkomban van. Ezután kissé hányingerem is van.

ma 08:03
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

5-ös vagyok. Nincs semmilyen egészségügyi problémám (tudtommal)

A reflux az nálam is úgy jelentkezett, (függetlenül attól, hogy mit, hogyan, mikor ettem) hogy a torkomban éreztem a savam, és állandó teltségérzetem volt.

Egy másik kérdésnél is ez a téma és írta a kérdező, hogy utána olvasott és a hormonok okozhatják ezt.

Ezért most le leszek pontozva, de szerintem ha holnap csinálsz egy 10-es tesztet, akkor az már ki fogja mutatni, ha sikerült.

ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sikerült:( Nem rég pisilés közben halvány rózsaszín vérzést láttam a wc papíron! Bár hányingerem van,de az lehet akár menstruációs tünet is. Esetleg beképzelt dolog..
ma 08:57
 9/13 anonim ***** válasza:
#8. Az kizárt, hogy csak beképzelt dolog legyen, hisz neked nemvárt előtt 4 nappal már !_különleges_!tüneteid voltak.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kommentem óta semmi rózsaszín,semmi vérzés és még görcs sincs, pedig fájdalomcsillapítót sem vettem be.
ma 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!