Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fet+5 napon teljesen negatív,...

Fet+5 napon teljesen negatív, hómező tesztnél mennyi esély van a sikeres lombikra?

Figyelt kérdés
Azt olvasom rengeteg fórumon, csoportban, hogy sokszor ilyenkor már pozitív a teszt. Szombaton volt egy kis beágyazódási vérzés szerű, ezért gondoltam hogy már kéne mutatnia, de semmi. Pénteken megyek vérvételre, az a Fet+7. napom lesz.

tegnapelőtt 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Fet+5 az baromi korai, pláne vizeletteszttel. De még a 7. napi vérvétel sem tuti.
tegnapelőtt 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5 napos embriót/embriókat kaptál vissza? Persze úgy is a FET+5 még csak 10dpo. Azért várj még pár napot, hátha.
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 napos embriót kaptam. Van egy csomó tünetem: görcs, szúrás, mell fájdalom, a hőm 37 felett. De ez épített volt. Progeszteron injekció, ultrogestan, ösztrogén megy folyamatosan, ezért gondolom, hogy ezek a tünetek a gyógyszerektől is lehetnek. :(
tegnapelőtt 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

De minek stresszeled magad ennyire korai teszttel? Most jobb? Úgy sem mered abbahagyni a gyógyszert, mert ebből még bármi lehet. El vagy keseredve, de azért ott a remény is, hogy bármi lehet…

Ha szétnézel lombikos csoportokban, láthatod, hogy baromi nagy a szórás a hcg-ben sikeres terhesség esetén is. Van, akinek 14. napon 4000 a hcg, valakinek meg 120, és mindkettőből lett már egészséges terhesség.

Fet+5. napon nem kell tesztelni, mert pont ennyire mész vele…

De a 7. nap is marha korai lesz.


És még mielőtt azt gondolod, hogy könnyen pofázok, nekem biztos nem kellett lombik se: hát nekem holnap telik le a 14 nap. Igen, izgulok. Igen, marha nehéz volt kibírni, de a holnapi eredmény legalább tuti.

tegnapelőtt 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A hődet meg full felesleges progi mellett mérni, hiszen attól magas, függetlenül attól, hogy sikerült vagy nem.
tegnapelőtt 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megértem ezt is, igazat is adok. De nekem kicsit könnyebb megkezdeni ilyenkor a feldolgozást, legalább is a felkészülést arra, hogy ez a kör most sajnos nem járt sikerrel. Főleg, hogy nagyon stresszes helyen dolgozom emberekkel és nem a 14. napon szeretnék kiborulni, majd másnap vissza ebbe a közegbe. Így ha pár nappal hamarabb tudom,hagyok időt a lelkemnek gyógyulni. Aztán persze ha mégis sikerül, akkor szuper boldogság. Nekem is hosszú volt idáig az út. 30 kg-t kellett fogynom, aztán túl stimuláltak, előtte 2 nőgyógyászati műtét. Sok év sikertelen próbálkozás mire idáig eljutottunk.
tegnapelőtt 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 én is mindig ilyen voltam "kezdjünk el akkor tesztelni amikor még nem kötelező neki pozitívnak lenni, akkor sem ha sikerült", nekem is könnyebb volt több nekifutásra feldolgozni hogy nem sikerült, de ezzel nagyon vigyázz!!! Ötödik nap még nem sok mindent jelent. Viszont bárhol is dolgozol, bármit is csinálsz adj időt magadnak arra hogy feldolgzd ami veled történik. Nem vagyunk robotok és neked sem kell annak lenned! Lehetnek rossz napjaid akkor is ha emberekkel dolgozol.

A hő és egyéb tünetek: sajnos egy lombik alatt legalább progeszteront vagy még annál is több mindent kap az ember. Ezek sajnos teljesen eluralják a tüneteket és az ember testét. Nekem három eset volt amikor ugyanannyi progeszteront kaptam,a tünetek alapján nem különbözött ilyen korán amikor terhes lettem mint amikor nem. Persze nem kizárt hogy te éppen érzed a különbséget, de az esetek többségében a tünetek figyelése tévútra tud vinni.

tegnapelőtt 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as! Pont így vagyok vele én is. Több nekifutásra. Természetesen a gyógyszerereket szedem végig. Most elég terhelt időszakot élünk, a munkán kívül is. De mikor jön egy nehézség, akkor mindig tervet készítek hogyan lehetne legközelebb jobb. Mit tehetnék még meg. Plusz elfoglalom magam, keresek egy célt, ami elfoglal. Ha most nem sikerül esetleg, akkor belevágok a jogsiba. :)
tegnapelőtt 16:03
 9/10 babyboom567 ***** válasza:
Ha sikerül, akkor is belevághatsz a jogsiba.
tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szombaton, hogy lett volna beágyazódási vérzésed. 1 nappal a beültetés után.

Egyébként baromi korai. 10 nappal beültetés után van értelme tesztelni.

tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!