Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés utàn ki mikot tesztelt?

Beültetés utàn ki mikot tesztelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok minden infó érdekelne. 5 napos embriot kaptam vissza. Első nap hasi görcs,szurkalas.ma reggelre elmult… kinek sikerült elsőre?

#lombik #5 napos embrio
szept. 5. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A klinika 14 napot javasol a vérvétellel. Igyekszem kibírna, de majd kiderül. 7-9 nappal a beültetés után, ha sikerült, pozitívnak kellene lennie a tesztnek amúgy.
szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen 18- án kellene mennem vérvételre… de en addig ugysem birom ki. Ezért is fogok elobb tesztelni
szept. 5. 10:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

10 napont teszteltem, mert addig bírtam várni, de a klinika 14. napot ajánlotta.

Nekünk elsőre sikerül. A férjemnél volt probléma.

szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, talán egy-két napig egy kis szúrkálás, de mondtam is a férjemnek, hogy lehet csak beképzelem, annyira figyelek. Egy nappal a klinika által javasolt időpont (14 nappal a beültetés után) előtt teszteltem, kb. azonnal és egyértelműen pozitív lett. Aztán másnap még egyet a biztonság kedvéért. Aztán hívtam a dokimat, aki kérdezte, hányat teszteltem, mondtam, hogy kettőt, mondta nagyon jó, többet semmiképpen se teszteljek! :D Sikerült elsőre, a kiságyban alszik. De ezek a válaszok neked mit segítenek, őszintén? :)
szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jajdejo ezeket olvasni.szivbol gratulalok :)
szept. 5. 15:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem teszteltem itthon (épp elég negatív tesztet láttam az évek során, többet nem akartam), ET+9. napra hívtak vissza tesztelésre, akkor halvány pozitív lett.

Sikeres terhesség lett.

szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dejo :)
szept. 5. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Én a harmadik beültetéskor kaptam vissza 5 naposat.

ET+7 napon kellett volna megjönnie de már előtte 2 nappal úgy feszült a mellem mint előtte sose így bíztam benne hogy ez jó jel,nem jött meg a napján így délután teszteltem halvány pozitívat, másnap másik fajtával is pozitív lett.

Azutáni nap volt a vérvétel az intézményben ami szintén jó lett.

A baba már elmúlt 1 éves ☺️


Attól függ mikor jönne meg, túl korán sem érdemes tesztelni.

Kitartást neked:)

szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked is :) köszi szepen
szept. 6. 12:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem sikerült ma megjőtt .teszt is igazolta negativ. :( 3 sikertelen inszem ,1 sikertelen lombik, 3 sikertelen év utan most előszőr azt mondom.nekem elég volt és feladom
szept. 13. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!