Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemes mamik! Kinek mikor...

Inszemes mamik! Kinek mikor lett pozitív először a tesztje ?:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vagyok inszem után a 11.napon, reggel csináltam egy 10-es erősségű tesztet de totál negatív.

Gondolom már ne nagyon remenykedjek,hogy sikerült mert ilyenkor már ki kellene mutatnia ugye?

(Szerdán lesz a 14.napom az aznapi teszttől függ kell-e szednem tovább a progit vagy hagyjam el

És megfog jönni.)


Előre is köszönöm a valaszokat!☺️



aug. 25. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Úgy csináld, ahogy az orvosod mondta. Felesleges volt ma tesztelned, mert vagy-vagy. Várd ki a 14ik napot, addig szedd rendesen a gyógyszeredet. Ha aznap negatív, akkor hagyd abba és meg fog jönni.

Nem értem miért nem lehet azt csinálni, amit az orvos mond? Miért relevánsabb egy noname, noface ismeretlen akárki. És ha valaki azt mondja ne szedd? Aztán mégis kiderül, hogy terhes voltál és emiatt vetéltél el? Akkor mi lesz? Ki lesz a hibás?

aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Inszemnél 17. napnál kell teszteni. Nem véletlenül.

Még lombiknál is a leszívást követő 10. nap környékén végzett teszt nem 100%

aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem 14. Napot mondott egyébként egy szóval sem mondtam,hogy abbahagyom már előtte ha bárki bármit mond. Annyi volt a kérdés kinek mikor lett pozitív a teszt. Mindazonáltal mondta az orvos,hogy van aki végig teszteli a 14 napot,hogy lássa mikor

Ürül ki a tuszo repeszto, es

Majd a 14.napinal dől el,hogyan tovább.

Mindegy az érdekelt akinek inszemmel sikerült mikor lett pozitív a tesztje..

aug. 25. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig a 14. nap kellett tesztelnem inszem után.
aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Inszemnél egyszer sem, mert nem sikerült az ötből egy sem.

De akkor teszteltem először, amikor mondták.

Lombiknál pedig megvártam a hivatalos tesztelést.

aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
BMCben mindig a 17. napot mondták. De a 3ból egy se sikerült. Az első lombik viszont igen.
aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
BMC be jartunk mi is. Es a 17..napon kellett volna tesztelni de a progi ellenere a nem vart napjan ( 10. Dpo) elkezdtem barnazni.. es csinaltunk tesztet es pozitiv lett. A velt terhesseg ideje alapjan inszem elott par nappal fogant a baba :).
aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A 12. napon még negatív volt, de nem teszteltem többet, mert azt hittem, nem sikerült. Nekem vérvételre kellett mennem a 14. napon, abból derült ki.
aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hétfőn csinálták az inszemet, utána hét csütörtökön a predictor early halvány pozitív lett. 2 nap múlva az x-epil testről majdnem leugrott a csík. Én már akkor gondoltam, hogy ikrek lesznek, majdnem igazam lett, mert hármas ikreink lettek végül.
aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 És olyankor akartak inszemezni, amikor 2 nappal előtte volt az ovulációd? Ezt nem figyelik uh-on? Amúgy gratulálok! 😊
aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!