Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron exeltis terhes...

Progeszteron exeltis terhes elején valaki használt ? Be vállt ?

Figyelt kérdés
aug. 6. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt szedtem első és most a második terhességemnél is. Nekem elsőnél vérvétel mutatta, hogy alacsony a progeszteron ott azért írták fel. Masodiknál barnáztam ott meg azért.

Ha progeszteron hiány a gond, akkor segíteni fog. Ha nem az, akkor nem.

aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én 5-6 hetes terhes lehetek és mivel fajdogal sűrűn a pete fészkem azt azt mondták fenyegető vetélés áll fent

Ezért írtak fel 200 mg ost reggel meg este szedjem be

Este vacsi után be szedem 1.5 2 ora ossza múlva

Reggel kis kávé után de nagyon szédülök ettől a gyógyszertől

aug. 7. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel vagy este? Amúgy azt mondják minél később vedd be étkezéstől számítva. Én este mikor szedtem akkor közvetlen lefekvés előtt vettem be. Reggel pedig reggeli és ebéd között. Nekem elsővel kellett 100-100at reggel este szedni. Másodikkal csak este szedtem 200at.
aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!