Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire jók az alábbi (hormon...

Mennyire jók az alábbi (hormon) értékek a ciklus 4. napján vett vérből (33 éves vagyok)?

Figyelt kérdés

FSH: 6.1 mIU/ml,

LH: 5.1 mIU/ml,

Ösztradiol (E2): 221.2 pmol/l,

Anti-müllerian hormon (AMH): 1.092 ng/ml,

Tireoidea-stimuláló hormon (TSH): 1.49 mIU/l,

Szabad trijódtironin (FT3): 5.39 pmol/l,

Szabad tiroxin (FT4): 11.07 pmol/l,

25-OH D-vitamin: 82.4 nmol/l.



júl. 23. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A D vitamin nagyon gyenge, a többi rendben van.
júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi 1-es!
júl. 23. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az FT-khez kéne látni referencia tartományt. Azoknak a felső 1/3ban kéne lenniük. Bár az endokrinológusom mindig azt mondja, hogy nem laborértéket, hanem tünetet kezelünk. És ha van tünet, tök mindegy milyen jó a labor, akkor is ír gyógyszert.


Illetve amit 1-es írt.

júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

FT3 referencia: 3.8 - 6.....az én értékem 5.39

FT4 referencia: 7.86 - 14.41....az én értékem 11.07

júl. 23. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Off: én azt nem értem, hogy az orvos nem mondja el soha, hogy jók-e az értékek, a kismamának kell kitalálni? Csak mert szinte mindig van itt egy ilyen kérdés. Tényleg érdekel, mert nekem annak idején minden elmondott, elmagyarázott az orvos/vagy a védőnő.
júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem, elmagyarázza majd a dokim, csak mire kaptam időpontot, addig hetek telnek el, és gondoltam, megfuttatom itt az eredményeket, hogy megnyugodjak. Illetve remélem, hogy mindent elmagyaráz majd az orvos......
júl. 23. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!