Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik elött milyen vizsgálato...

Lombik elött milyen vizsgálatokat csinálnak? /vérvétel? miket néznek?/

Figyelt kérdés

3 closty kúrám sikertelen 4-5 centis intramurális miómám van jobb mellső falban,most voltam méhtükrözés+átfúváson bal petevezeték pedig zárt /össze is raktam a képet hogy ezért nem tudok teherbe esni,mert mindkét oldalon gebasz van/ szeptember 6 konzultáció a továbbiakról.Lombikot ajánlott a műtőorvos.Mikkel kezdenek ilyenkor?mennyi idő mire eljutok a petesejt leszívásig?a gyógyszerek/injekciók ingyenesek csak dobozárat kell fizetni? Hogy működik az injekció szúrás reggel/este?Párommal minden rendben,hormon

értékeim szuperek a Letroxal.Igazából csak érdeklődök informálódok,tudom hogy majd ott mindent elmondanak,de szeretném felkészíteni magam és tudni hogy mi hogyan működik/történik.



júl. 15. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legelején csináltak alap vizsgálatokat úgy indult az inszem. 4 sikertelen után jött a lombik a következő ciklusban, nem csináltak másik vizsgálatot. Ezek 1 évig érvényesek.

Január elején inszem, ami sikertelen lett, február közepén kezdődtek az injekciók. Meg volt adva mikor mit. Azt hiszem menzesz előtt kezdődött egy féllel, utána egésszel. Én mindig este adtam. Utána 2, majd 3 fajta ment. Március 5- én volt leszívás. Ott a végén vasárnap ha jól emlékszem 5 db volt. Kettő délután, három db este. Pár nap szünet, leszívás, beültetés. Majd ment este reggel a cyclogest kúp és este 1 prolutex injekció 12. terhességi hétig.

júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen , doboz díjas minden 300 ft/db.
júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahaaaam és akkor ha jól értelmezem sikerült is az első lombik? :) nagyon örülnék ha nekünk is sikerülne.Sztem nekem nem lesz inszem,mert nem tudok megtermékenyülni természetes úton..Ha csak meg nem nyílt a zárt vezeték,akkor talán de 3 éve nem sikerül szval.... Mindennel tisztában vagyok,ovuláció napja,teszt,van peteérésem is,nyák figyelés,hőmérőztem is egy időben de semmi...
júl. 16. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!