Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért jött meg hamarabb a...

Miért jött meg hamarabb a menstruációm?

Figyelt kérdés

9 éve követem a ciklusomat hőmérős módszerrel, mióta babát szeretnénk lh tesztet is használok. Eddig minden hónapban az ovulációs fájdalmat követően pontosan a 13. napon jött meg ez kőbe volt vésve. Ebben a ciklusban pedig az első negatív lh teszt napján éreztem a jellegzetes ovulációs fájdalmat de a szokásos 13. nap helyett a 10. napon jött meg előtte két nap barnázás előzte meg. Meggyőződésem volt hogy beágyazódási vérzés mert 8 dpo-n kezdődött aztán 9 dpo-n este (tegnap) már inkább halvány rózsaszínre váltott, ma reggelre pedig meg is jött rendesen piros vérzéssel. Csináltam azért egy tesztet biztos ami biztos természetesen teljesen negatív lett. Aggódom mert az ovulációm nem lehetett hamarabb főleg nem ennyi nappal. Ami még fontos infó lehet, hogy az ovu napján vesegörcs miatt korházba kerültem ahol Voltaren kúpot kaptam aminek a tájékoztatójában ez szerepel: A Voltaren kúp megnehezítheti a teherbeesést. Amennyiben Ön teherbe kíván esni, vagy nehézségei vannak a teherbeeséssel, csak feltétlenül szükséges esetben használjon Voltaren kúpot.

Sajnos feltétlenül szükséges volt de csak 2 db-ot használtam fel két nap alatt. Előfordulhat hogy ez okozta? Magánorvoshoz jövő hónapra kaptam időpontot



júl. 4. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ennyi. Egy ilyen semmiséget nem kéne tragédiaként megélni és ekkora feneket keríteni neki.
júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is követem a ciklusom kb. masfel éve, nagyon pontos, az lh teszt is mindig ugyanakkor, ugyanolyan. Erre mult honapban 14 dpo helyett 10 dpo-n jött meg... engem is meglepett. Letudtam azzal, hogy ilyen is van. (Mi nem próbalkozunk babával, nem szedtem gyógyszert, semmi nem történt amiről tudnék).
júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit túltolod a témát. Értem én, hogy eddig rendszeres volt, de tök egészséges nőnél is előfordul ilyen. Nem is értem, miért kellene ezzel rögtön orvoshoz fordulni. Bőven elég akkor, ha ismétlődik.
júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Ehhez minek kellett kerdest kiirni?
júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbakkal is megesik. Most nem tartott ki a sárgatest a kellő/megszokott ideig. Előfordul. A jövőre nézve: a beágyazódási vérzés inkább csak egy pár órás maszatolás szokott lenni, ha van is. Ha ilyen volt mint neked, akkor az csak az éppen aktuálisan kevés, leeső (mondjuk nagy stressz miatt) progeszteron miatt volt.
júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg azért mert nem vagy robot. Hanem emberi lény, akiben ezer féle hormon dolgozik, és a szervezetben történnek dolgok. Akár a vesegörcs is közre játszhatott. Kicsit lazulj el, ilyen görcsösen felesleges akarni, általában nem lesz jó vége.
júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből szűrtétek le hogy görcsösen akarom és tragédiának élem meg. Miert is tolom tul a temat? Csak feltettem egy kérdést 😁 van már gyerekem és azt sem írtam mióta próbálkozunk a tesóval csak hogy 9 éve követem a ciklusom. 🤦🏻‍♀️ Borzasztó rosszindulat van itt egyes emberekben. Orvoshoz meg nem ez miatt megyek hanem rakszuresre de csak jovo honapban.
júl. 4. 18:42
 8/19 anonim ***** válasza:

*emiatt

Nem ez miatt

júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Abból gondoltuk, hogy leírtad, hogy mész orvoshoz. Azt nem tetted hozzá, hogy amúgy is mennél…

Na meg a legtöbb ember egyetlen szokatlan ciklus miatt nem ír ki kérdést.

júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Abból gondoltam hogy túltolod, hogy milliméterre pontosan tudni véled mikor van ovu, ovutesztelsz, 9. napon terhességi tesztet csinálsz, holott menstruálsz. És 3 nap csúszás miatt kiírsz 2 oldalas kérdést a gyakorin.

Ha nem tolnád túl akkor szexelnél otthon a ferjeddel mikor épp kívánjátok egymást és egyszercsak késnek mensid és pár nap múlva lenne pozitív teszted.

júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!