Inzulinrezisztencia és a vízfogyasztás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a megfelelő mennyiségű vízfogyasztás elengedhetetlen, de valaki tudná vázolni, hogy IR esetében miért van kiemelkedően fontos szerepe?


🫗💧



jún. 6. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ir es vagyok évek óta de ezt nem hallottam még. A diéta és a sport fontossága meg van, de az hogy többet igyak mint egy átlagember erről nem hallottam.

Te ezt hol hallottad?

Mert ir nélkül is fontos az ivás de nem hiszem hogy ir ben még kiemelkedőbb lenne.

A sport az igen, mert csökkenti és szabályozza a cukorszintet és az inzuliszintet.

Szerintem annyira fontos inni mint bárki másnak.

jún. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor van jelentősége, ha valakinek elszáll a cikorszintje, mert akkor a vizelettel is ürül a plusz cukor. Egy megfelelően kontrollált ir esetén ez nem fordulhat elő.
jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!