Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3,3 TSH (0,5 - 4,7 hataereteke...

3,3 TSH (0,5 - 4,7 hataeretekek) terhes maradhatok?

Figyelt kérdés

Oktober vegen volt egy vetelesem

Aztan decemberbe volt vervizsgalatom (minden ev vegen megcsinaltatom altalaba) az altalanos laborzsigalatokat. Volt kerve TSH is akkor.

Most 3 honapja probalkozunk a babaval ,viszont nem jott ossze. Mikor kicsit utanna olvastam milehet a problema esetleg (habar 3 honap meg nem a vilagvege sikertelenul) akkor olvastam tobb helyen hogy a TSH 2 -2,5 max kene legyen a teherbeeseshez.

Lehetseges hogy 3,3 a veteles miatt volt akkor? Lehet igy egyaltalan babam?

27.en megyek endokrinologushoz kivizsgalasra.



márc. 12. 10:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10. Én csak tapasztalatból tudok beszélni, nem tankönyvből vagy linkekből.
márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

#11! Ha olvastad, a tapasztalatom már leírtam😉 Ami egyébként ellentétes a tiéddel. Ebből következik, hogy szart se ér egyetlen ember tapasztalata, akár te vagy az, akár én, akár más. Vannak erre orvosok, akik lehet, de csak lehet, hogy jobban értenek hozzá, azért írtam az ő véleményüket 😁

#10

márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, Kérdező! Szerintem mondd le azt az időpontot. Itt már megmondta a sok orvos, hogy nem lehet oka a 3,3 TSH a sikertelenségnek. Aki azt állítja, hogy lehet, hülye. Fölösleges orvoshoz szaladgálni. Essél szépen teherbe azzal😁

#1

márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Holnap megyek maganlaborba kikerem A TSH Ft4 Ft3 TPO.kat

Nem varok meg 2 hetet hogy utanna kuldjon el a doki.majd viszem neki az eredmenyt

Majd megirom most mennyi lesz

Hatha kisebb

Remenykedem

márc. 12. 16:57
 15/20 anonim ***** válasza:

12. Nem egy ember tapasztalata, hanem több szakmabelié. Tudod ahogy az életben máshol, úgy itt is megoszlanak “vélemények”.


Te azt olvastad én meg ezt tapasztaltam. :)

márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15! Én értem, te nem érted, hogy én nem csak olvastam, hanem tapasztaltam is. Soha nem volt olyan alacsony, mint terhesen. Ez alapján lehet az a véleményem, hogy csökken. Neked nőtt, ha jól értem. Neked is lehet az a véleményed, hogy terhesség alatt nő.

De szart se ér egyikünké se, mert a biológiai nem vélemény alapú. Szakmabeliek nem tudnak különböző állást foglalni, ha ennek van egy biológiai háttere, akkor az valós. Az emberek többségénél az fog történni és lesz egy kisebbség, akinek meg nem. Nekik nem a véleményük miatt működik máshogy, hanem valamilyen rendellenesség miatt.

Kérdező! Nagyon jól teszed! Biztos kérni fogja.

#13

márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Endokrinológus még ezeket kérheti a TSH, T3, T4 mellett, érdemes ezeket is kérned előtte, és már vinned a dokinak. Ha belefér anyagilag, meg persze időben. Nyilván ciklusosak már nem valószínű, hogy beleférnek ebbe a 2 hétbe, amíg eljutsz a dokihoz.


ATPO

AMH

Prolaktin

D vitamin

B12

Vas

Folsav

Tesztoszteron

Homocisztein


Ciklus 3-5. napján

Progeszteron

Ösztrogén

FSH

LH


Ciklus 20-22. napján

Progeszteron

Ösztrogén

márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Csajos megvan a mai eredmenyem ami szerintem oke

Mit gondoltok??

TSH 1.54 (0.55-4.7)

FT4 13.55 (11.5-22.7)

FT3 5.5 (3.54-6.47)

ATPO < 3.0

márc. 13. 16:11
 19/20 anonim ***** válasza:

#18! Tökéletes, semmi probléma. Azért az endokrinológust gondold át, mielőtt lemondanád. Nagyon nehéz szerezni.

#16

márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem mondom le

Egy szakvelemeny mindig jol jon :)

márc. 13. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!