Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Letrozol segített már valakine...

Letrozol segített már valakinek teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok,és másfél éve próbálkozunk,eddig sikertelenül.

A párom 38 éves.

Magánba járunk Debrecenbe,és az orvosom ezt írta fel,mert nem látott az egyébként rendszertelen ciklusom közepén tüszőt,és peteérési zavart állapított meg amire ezt kaptam.

Első hónap gyógyszer szedesen túl vagyunk,ami sikertelen.Most kezdtem el szedni a 2.havi adagot.

Ciklus 3.napjatol 7.napig.

Tapasztalat valakinek?

Köszi előre is!



2023. júl. 2. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is ezt kaptam külföldön. Jobb mint a closty, mert nem vékonyitja a méhnyàlkahàrtyàt 😊 első honapom nekem is, múlt héten kaptam az ovitrellt, szóval jövő hétig várnom kell 😊 amúgy nekem van mellékhatása (melegség jön rám és fajt a fejem, de csak még szedtem) a párodnak érdemes lenne egy spermavizsgàlat.
2023. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Elszedtem a 2.havi kúrát, és végül a ciklusom 11.napjan erős gorcseim voltak,és másnap reggelig barnaztam..gondolom akkor volt peteérésem.végülis megjott 31.en pontosan ahogy kellett. A gyógyszert mióta szedem azóta pontosan jön.. most vagyok a 4.napon,és tegnap reggel óta szedem megint egészen a 7.napig ugye.Remelem sikerrel járunk :) ha mégsem,akkor mennünk kell vissza az orvoshoz.

2023. aug. 3. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia miujsag azóta? Első letrozolos honapom ma kezdtem el szedni érdekelne miujsag veled azóta :)
2023. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekünk nem sikerült.. eddig.

Én elszedtem a 3 havi adagot,majd vérvétel a ciklus 21.napjan.

Magas a prolaktin szintem.

Premens tablettát kell szednem, ami beallitja ,plusz novembertől újra el kell kezdenem szedni a letrozolt.

Minden jót nektek,remélem nektek osszejon vele!

2023. okt. 23. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült eddig, ebbe a hónapban menopurt szúrtam, most vagyok 5dpo
2023. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már azóta az 5.honapot fogom elkezdeni 3 hónap "pihenővel" eddig semmi..bárány kellett volna megjonnie eddig semmi.4 napja csináltam egy tesztet az negatív volt..várok még pár napot és újra tesztelek
2023. nov. 25. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia egy hónapig szedtem, akkor nem sikerült következő hónapban nem szedtem semmit akkor teherbe estem, nem tudom hogy ennek a gyógyszernek e úgymond az utohatasa de biztos volt valami köze sok sikert nektek, én teljesen elengedtem amikor összejött úgy voltam vele a gyogyszer se segített én nem szedek több ilyen erős hormon gyogyszert és hat össze is jött, pedig semmit se figyeltem abban a hónapban,
2023. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!