Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron szint mennyire...

Progeszteron szint mennyire jó? Plusz a tobb? 21 napi vervetel?!

Figyelt kérdés

Progeszteron 36,23 nmol/l

Ösztradiol. 652,0 pmol/l

LH. 2,97 mIU/ml

FSH. 2,94 mIU/ml

Milyenek az értekek? Valaki ért hozzá? Több mint egy éve nem jön a baba és csomó vizsgálaton vagyok túl. Doki 1 hét múlva fogad.

2 nap múlva nem várom, de tegnap óta barnázok és szúr a hasam. De már 2 hete menszi görcseim vannak.



2022. ápr. 10. 18:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a doki véleménye :/ mit mondott?
2022. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

A Doki, aki elküldött telefonon mondta oké, viszont az AMH értek ici picit alacsony. Menjek petevezeték atjarhatosagira hozzá. Végül nem mentem vissza ahhoz...

Elmentem egy másikhoz, ismerős ajanlotta, egy idősebb professzor. Végig nézte az eredményeimet júniusban és mondta yh jól az eredmények minden oké. Volt peteeresem is.

Ő azt ajánlotta, h fel ev mulva térjünk vissza rá és akkor csinált egy átjárhatóságit, addig hőmérőzzek.

Azóta se hőmérőzök. És a gyerek témáról is lemondtam jelen pillanatban.

Júliusban megjott a 09-en a menszesz. Kb 4-5 napig szokott tartani. Épp nyaraltunk 2 hetet. Na 10 Napig menstrualtam úgy hogy a nyolcadik napon is csomos alvadt vér darabok jöttek ki belőlem. Hol világos színű volt a verem hol sötétebb. Tizedik nap meg elmúlt mintha vágtak volna hirtelen. Sose volt még 10 napig.. Mondom megvarom a kovi menszit, ha sokáig lesz megint meg vissza megyek akkor a dokihoz. Ebben a hónapban megjott, és jee 5 napig volt még ahogy szokott ( igaz, h megint alvadt vér jött ki, de az csak az első 2 napban mikor nagyon erős)

Úgy hogy arra gondoltam lehet kémiai terhesség volt vagy nem tudom, de furcsa volt.

Köszi ha elolvastatok

2022. aug. 25. 16:34
 23/25 anonim ***** válasza:
azóta mi újság veled kérdező?
2022. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Semmi..

Helyzet változatlan. Orvosnál azóta nem Voltunk. Próbálkozunk, de nam akar jönni.

Nov. 1-en kellett volna megjonnie. Elkaptam hányás, hasmenéses vírust pont 1-en. Így még mindig nem jött meg. Pedig fáj a pocim. Néha ici-pici véres folyas van, de semmi.. De úgy is tudom, hogy ebből menszi lesz. Annyira elengedtem a témát. Biztos jönni fog amikor jönni akar. :/

2022. nov. 4. 19:17
 25/25 A kérdező kommentje:
4 napja kesik. Holnap reggel csinálok egy tesztet. Tegnap elott volt egy enyhe vizszeru pici véres folyásom és ennyi volt. De semmi terhességre utaló tüneteim sincsenek, aminek esetleg kéne lennie.
2022. nov. 5. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!