Mit tegyek és hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy történetem amiben segítséget szeretnék kérni..

Pár napja késik és minden jel arra utal hogy babát várok. Holnap reggel első pisivel tesztelek. Én 21 vagyok még második szakmám csinálom dolgozom, párom 28 és ő is dolgozik edz sokat, focizik is.. nem élünk együtt és 8 hónapon at próbálkozunk a babával, viszont most gyógyszer akartam íratni mert más terveink lettek... Úgy érzem mintha neki tökéletes élete lenne és mintha én egy babát csak úgy rá akasztanek... A szüleim irtó vallásosak ki is tagadnak hogy házasság nélkül fogant meg... Úgy akadtam babát de sosem sikerült most pedig máshogy érzem magam... Nem gondoltam át ezt eléggé valószínűleg.. nagyon parazok és nem attól hogy nem tudnám felnevelni hanem mert mindenki életébe bele ronditanek .... Pont mikor már nem várom 9. Hónap Akkor jönne össze.. tudnátok pár tanáccsal ellátni, nagyon félek....



2022. márc. 16. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az lett, 10-es. Az is kiderült közben, hogy kislány, pedig fiút várt :D
2022. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Fárasztó96 ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2022. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen vannak fejlemények. Viszont nem osztom meg azért, hogy nevetség tárgya legyen. :) 9-es lehet hogy neked ilyen megszomorodott életed van de mi a párommal őszintén szeretjük egymást ugyanúgy mint az elején évekkel ezelőtt, mert tápláljuk a szerelmünk!
2022. márc. 19. 06:54
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es, ne dolj be neki.
2022. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező és ez kit érdekel? Képzeld mi is ennyire szeretjük egymást meg még gondolom itt sokan mások de ez miért tartozik másokra? De tudjuk azóta már full pozitív a teszt, doki is látott, 80 hetes, holnap születik és a vallasos szuleid is kitertek a hitukbol és naluk fogjatok felnevelni.
2022. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha valami nem tetszik miért kell bele kötni a másikba? Attól mert egy ember töredék életét lehet ismerni már ítélkezni kell.. sajnállak a negatív, magányos szegény életed miatt, több benned az irigység a gúny a rossz indulat mint az együtt érzés megértés meghallgatás, borzasztó fanyar életed lehet! Ha valamivel nem értek egyett inkább bele sem szólok, de nem vagyunk egyformák. Kicsit gondolkozz el hogy az életed a gúny fogja-e végig kísérni... Ahelyett hogy megérted a másikat, segítség vagy inkább tovább taposas... Ez vagy te... Egy szörnyű ember
2022. márc. 19. 21:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező! Elképesztő ami itt folyik,az ilyen emberek vajon az életben is ilyenek, vagy csak itt élik ki a frusztrációjukat?
2022. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!