Mit tegyek és hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy történetem amiben segítséget szeretnék kérni..

Pár napja késik és minden jel arra utal hogy babát várok. Holnap reggel első pisivel tesztelek. Én 21 vagyok még második szakmám csinálom dolgozom, párom 28 és ő is dolgozik edz sokat, focizik is.. nem élünk együtt és 8 hónapon at próbálkozunk a babával, viszont most gyógyszer akartam íratni mert más terveink lettek... Úgy érzem mintha neki tökéletes élete lenne és mintha én egy babát csak úgy rá akasztanek... A szüleim irtó vallásosak ki is tagadnak hogy házasság nélkül fogant meg... Úgy akadtam babát de sosem sikerült most pedig máshogy érzem magam... Nem gondoltam át ezt eléggé valószínűleg.. nagyon parazok és nem attól hogy nem tudnám felnevelni hanem mert mindenki életébe bele ronditanek .... Pont mikor már nem várom 9. Hónap Akkor jönne össze.. tudnátok pár tanáccsal ellátni, nagyon félek....



2022. márc. 16. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először tesztelj,utána majd meglátod!
2022. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elotte probalkoztatok igaz? Szerintem tesztelj es beszeljetek meg. Lehet csak felsz mert most tenyleg sikerult.

Mi miatt gondoltatok meg magatokat? A parod is akarta a gyereket?

2022. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő is nagyon akarta. Mivel idősebb nagyon régóta akar. Úgy terveztük jövőre végzem és kimegyünk dolgozni valamint ő újra elkezdett focizni és edzeni. Arra jutottunk végül hogy nem fér az életünkbe egy baba és később jobb helye lenne . Most még nem is szóltam neki... Aggódom hogy ő mit reagálna
2022. márc. 16. 20:56
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem is éltetek még együtt? Így,hogy lehet próbálkozni?
2022. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid ennyire vallasosak és kitagadnanak akkor amíg probalkoztatok ez nem tűnt bajnak?
2022. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekemfura ez a tortenet?
2022. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hú ezt követem, izginek hangzik! :D
2022. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes lesz, ma pozitiv lesz a teszt, es egyedul marad, nem tudja eldonteni, hogy megtartsa-e. Aztan kiderul, hogy ikrek, es apuka megiscsak akarja, de o mar mindkettot nem, es az egyiket orokbe adna. Vagy hogy tervezted a sztorit, Kerdezo?
2022. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
vagy majd hazamegy a szülőkhöz a gyerekkel, akik közben megenyhülnek, mert a pasas már rég félrelépeget
2022. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pozi lett a teszt?
2022. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!