Hiperplasyával volt aki teherbe tudott esni? Többször volt egészségügyi kaparásom mindig ezt a diagnózist kaptam. Nagyon szeretnék gyermeket, de a doki mondta hogy esélytelen. Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Simplex hyperplasia vagy atípusos? Kaptál rá valami kezelést? Rendszeres a mensid?
2021. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Leírom a teljes szövettant. 2020. 12.02.án készült.

Szabályos cervicalis nyálkahártya részlet mellett endomerium részlet látható.mely strómája sejt dús mirigyek kp tágak. Hámjuk kp magas.Malignitás nincs.

Endometrium látható ,mely stromája sejt dús, q mirigyek kp tágak a hámjuk kp. Magas.Egy helyen a strómában vaskosabb falú érátmetszet is megfigyelhető. Más területen cervicalis nyálkahártya részelt látható,melynek mirigyek felszaporodtak a hámjuk szabályos. A felszínen reservsejtes hyperplasyai látható. Malignitás nincs.

Vélemény: Prolifeatios endometrium.

Cervicalis grandularis hyperplasya. Reservsejtes hyperplasya cervicalis nyálka felszínén Endometrialis polip. 39 éves vagyok. Az elmúlt 3 hónapban kaptam norcolut tablettát. A menzeszem nagyjából szabályos az elmúlt egy évben. Köszönöm ha tudsz segíteni

2021. szept. 30. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik orvost, mert úgy tűnik az eddigi kicsit keveri a szezont a fazonnal...
2021. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!