Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A párommal már háromnegyed...

A párommal már háromnegyed éve próbálkozunk hogy legyen pici babánk, és még nem jött össze szerintetek mit tegyünk? Menyi idő elteltével forduljunk orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy a párom viszonylag sokat cigizik, kávé, energia ital.plusz ez mellet van egy figytmaszükülete. Nem tudom hogy ez az utóbbi befolyásolja e. Viszont én is néha néha rá gyújtok. De nem sürürün.Előre is köszönöm a válaszokat.

#párkapcsolat #meddőség #Gyermek válalás
2021. jún. 21. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

akár már holnap is mehetsz orvoshoz, ne várj

elküld sok vizsgálatra és esetleg kapsz majd táplálék kiegészítőket. Ez egy elég hosszú folyamat, közben próbálkozzatok tovább.

2021. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem lassan elmehetnél ezzel nőgyógyászhoz. Ha ott minden OK, letelik a kb 1 év és férjedet is kezdik már vizsgálni.
2021. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%
Mehettek már orvoshoz :)
2021. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentettem a kérdést, hogy tegyék át gyerekvállalás kategóriába, ott többen tudnak segíteni.
2021. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

1 év sikertelen próbálkozás után javasolják az orvost

Neked csinálnak egy labort de először a párodat küldik sperma vizsgálatra

Mi 7 évet vártunk a babára

Én is és párom is végig dohányoztunk nem is keveset

Plusz energiaital

Hétvégente sörözés stb ha volt valami buli

Szóval ez nem mérvadó hidd el

7 év után egy fogászati beavatkozás után estem teherbe rögtön...

Állítólag gyulladásban volt az egyik fogamról az arcom már rég... Egy röntgenen derült ki

Kihúzták, rá 1 hónapra pozitívat teszteltem.

2021. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

"7 év után egy fogászati beavatkozás után estem teherbe rögtön..."


Azt hittem ennyire bejött a doki! 😏

-bocs nem bírtam kihagyni.

2021. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pontosan egy évre jött össze a baba,mint ahogy elkezdtünk nem védekezni. Már én is mentem volna dokihoz,mire éreztem,hogy valami nem okés,csináltam tesztet és hopp két erős csík. :)

Én is dohányos voltam,ahogy megláttam a pozitív tesztet,onnantól nem gyújtottam rá. :)

Amúgy a korodat nem tudom,de ha elmész dokihoz,minimum másfél évet mondj,hogy próbálkoznak.. különben nem foglalkoznak veled..

Sok sikert! :)

2021. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen azt mondják egy év sikertelen után érdemes elmenni vizsgálatokra.

Az én nőgyógyászom eleinte mindig a koromra hivatkozott hogy még fiatal vagyok nincs semmi baj össze jöhet még magától.

De utána már elkezdtem vizsgálatokra járni,úgyhogy magamnak intéztem,szinte mindent máshol csináltattam kb. bármi ami szóba jöhet amiért nem sikerül a baba és párom is volt 2-3 helyen(mert azt mondták egy vizsgálat még nem biztos,máshol is meg kell nézetni)

Hozzá teszem ez kb. 5 év alatt zajlott le,és több mint egy éve már meddőségibe járunk.

2021. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!