Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 hónapja nem esek teherbe...

Diananagy kérdése:

4 hónapja nem esek teherbe tudom hogy 1 évig még bele fér hogy nincs baba szerintetek baj ha hosszú a menstruációm? Egyszer 32 napra jön meg most 2 napot késett 36 napra jött meg nem tudom hogy mikor van ovulációm vettem ovu tesztet nem mutassa soha

Figyelt kérdés
Áprilisban 2an jött meg 7.ig tartott és most májusban 7 én jött meg
2021. máj. 7. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél érzékeny tesztet, nekem is csak az mutatja david a neve pár száz forint a neten. Nekem a fiam. 6 hó alatt jött össze annó m@r dokihoz készültem 18 voltam🙈
2021. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónap még semmi, de ha nincs ovulációd, az baj. A teszt nem teljesen megbízható, próbáld a hőmérést vagy az orvos is tudja figyelni.
2021. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Tagold mar legyszi a mondatokat, mert 3szor kellett vegigolvasnom, hogy elfogjam mit írsz.

Egyebkent ahogy már elottem is irtak, ha nem ovulalsz, akkor az a baj. 4 honap miatt pedig ne aggodj, az meg tenyleg semmi. Masfel ev alatt jott ossze a kisfiam, utana elsore a második baba is.

2021. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a menstruációd hosszú, hanem a ciklusod!!
2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok💕 szerintem meg várom meg ezt a májusi hónapot és utána megyek dokihoz hogy nézze meg van e peteérésem.. De ugye nem baj hogy hosszú a ciklusom?
2021. máj. 8. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg kv. 35 napig rendben van. Viszont minél hodszabb, annál nagyonbb az esély, higy nincs ovuláció.
2021. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudtam beszélni egy nogyogyasszal jövőhet szerdára vár azt mondta csinál ultrahangot szerda az 19.de nekem a naptáram 24re mondja az ovulációt szerintetek 19 látni fogja már hogy lesz-e peteérésem?
2021. máj. 11. 11:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Hahó valaki holnap megyek orvoshoz látni fogja a peteerest 19 én? Ha a naptáram szerint 24 én van?
2021. máj. 18. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Láthat domináns tüszőt, amúgy meg a naptár nem tudhatja pontosan, mikor van ovulációd. Majd holnap megtudod kb., hogy állsz.
2021. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!